Görüntü aşırı sıkıştırılmış ''20:1'den küçük bir sıkıştırma oranı kullanın'' hatası

bugraovtxx

Femtopat
Daha fazla  
Görüntü aşırı sıkıştırılmış'' 20:1'den küçük bir sıkıştırma oranı kullanın'' hatası alıyorum ve bunu nasıl düzelteceğimi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Greencard için yapmak istiyorsunuz galiba. XnViev diye bir program var bunu indirip çözünürlüğü 800x800 yaparsanız ve kalitesini arttırırsanız bir sıkıntı olmayacaktır onay verecektir.
Videoda daha detaylı anlatımı var buradan bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüntü aşırı sıkıştırılmış" 20:1'den küçük bir sıkıştırma oranı kullanın" hatası alıyorum ve bunu nasıl düzelteceğimi bilmiyorum.

Resmin biometrik değilse ve de resmini tsg. Phototool programı ile ayarlamadıysan bu hatayı alman çok normal. İşimi garanti yapmak istiyorum dersen idphoto4you sitesinden ayarları otomatik yapıyor. İlk kutuyu united states 2. kutuyu ellemiyorsun 3. kutuyu Single photo yaparsan yeşil şeritleri başın ve çenene gelecek şekilde ayarlayacaksın. Green kart resimle ilgili yardım istersen yazman yeterlidir. Yarın Türkiye saati 20.00 bitiyor.

Geri
Yukarı