"Görüntü bağdaştırıcısı yanıt vermeyi kesti" hata sonrası ekrana görüntü gelmeme sorunu

Deniz Gül

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar malum sıcaklar kendini göstermeye başladı.
Bugün oyun oynarken görüntü bağdaştırıcısı yanıt vermeyi kesti hatası aldım. Yeniden başlattığımda bilgisayarımın ekranına ses geldi fakat görüntü gelmedi.
İnternetten benim sorunumu yaşayan arkadaşların olduğunu öğrendim.
Herşeyi yaptım içini açtım, Televizyona bağlayınca görüntü geliyor fakat HDMI kablosunu çıkarınca siyah ekranda yine kalıyor.
Format atamıyorum ekran gelmediği için. Geri yükleme yaparken ise dosyalar eksik hatası alıyorum.
Lütfen yardım edin televizyona takınca çalışıyor.
Sorunum galiba yazılımsal olarak kaynaklanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. BİOS güncelle.
  2. Ekran kartını sonuna kadar güncelle.
  3. Ekran kartını hatayı almayacağın sürüme karar verene kadar bir önceki sürüme güncelle.
  4. Belleklere baskı testi yap.
  5. PSU'nun yeterli olduğundan emin ol.
Bu işlemleri yaptıktan sonra hala bu sorunla karşılaşıyorsan bize bildir.

Ekran kartı ayarlarına bakın. Örnek sadece 2. ekran seçili ise 1. ekrana görüntü gelmez çoklu ekran ayarları veya çözünürlük yüzünden olabilir.

Dostum, bilgisayarı dinlendir sonra aç eğer dinlendirdikten sonra açılırsa demek ki ısınmıştır sorun ondandır. Ama açılmazsa kasayı açıp ekran kartını çıkartıp yeniden tak.Eğer yine açılmazsa ekran kartı sürümlerini yükle.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı