Görüntü Gidip Gelme

MagicTouch_27

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben oyundayken ve ya dolaşırken bazen monitörden görüntü gidip gelme yapıyor neden?
Gidip gelmesi çok kısa sürede oluyor ama neden gidip geliyor?
Cevaplarınızı bekliyorum Teşekkürler.

Sadece oyunda mı oluyor? Yoksa idle dediğimiz boş dururken de mi oluyor?
Boş zamanda da oluyorsa ilk aklıma gelen kablo temassızlığı dır. Dönüştürücü kullanıyorsundur temassızlık vardır. Yeni kaliteli kablo al. DVI dan direk vga kendinden kablolar var. hiç dönüştürücü kullanmazsın. Ekran kartının birden çok çıkışı varsa diğer çıkışlara takmayı dene. Ve her zaman önerdiğim bir çözüm en son tercih de olsa bios ayarlarını sıfırla.
Ya da inşallah yanıldığım bir noktadır monitorden kaynaklanan bir sıkıntı vardır.

Kolay gelsin.
FB sayfamızı beğenmeyi unutmayın. BIOS KURTARMA

Benim monitörüm vga girişli msi'nin kendi vga hdmı dönüştürücüsünü kullanıyorum.
Bazen oyundayken oluyor önceden oluyordu boşta ama şimdi oyunda oluyor.

Büyük ihtimal kablo gibi gözüküyor benimde zamanımda başıma hdmi kabloda gelmişti ekranda saniyelik kesilmeler oluyordu başka bir kablo ile değiştirince sorun ortadan kalkmıştı fırsat varsa başka bir kablo ile o da olmazsa dönüştürücü olmadan direk bağlamayı deneyin

Görüntüdeki gidip gelme mili saniyelik bir kesinti ise monitör devrelerinizde oksitlenme yada kondansatör arızalanmış olabilir. Garantili ise servise gönderin. Dışarıda yaptırmak isterseniz işçilik dahil 50 - 60 lira kondansatör değişimi ile çözülebilecek birşey.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı