Görüntü gidiyor ama bilgisayar çalışıyor

Berk Sönmez

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar dünden beri ekran görüntüsü birden gidiyor. Bilgisayar çalışmaya devam ediyor. Fakat sanki aygıt çıkarılmış gibi bir ses sonrası ekran görüntüsü gidiyor. Bunun sebebi ne olabilir? Ekran kartını güncellemeyle korkuyorum o sırada giderse diye yine görüntü.

Eğer öyleyse monitör rahmetlik olmuştur. Yenisine merhaba diyebilirsiniz. Kabloluk bir durum yok.
İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim.
1ms 144hz monitör alsam olur mu?
Direkt sipariş vereceğim.
Ama ekran kartım AMD Radeon 6870HD 1GB 256 bit ekran kartı.
Display Port destekliyor mu?

İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim.
1ms 144hz monitör alsam olur mu?
Direkt sipariş vereceğim.
Ama ekran kartım AMD Radeon 6870HD 1GB 256 bit ekran kartı.
Display Port destekliyor mu?
Alacağınız ekranın çıkış portlarına dikkat edin. Ekran kartıyla uyumlu olmasına dikkat edin. 144 Hz ile çalışması pek mümkün olmayabilir. Çünkü ekran çözünürlüğünüz 1080 p ye biraz zorlayacaktır ekran kartınızdan dolayı. Rica ederim iyi forumlar dilerim.

Alacağınız ekranın çıkış portlarına dikkat edin. Ekran kartıyla uyumlu olmasına dikkat edin. 144 Hz ile çalışması pek mümkün olmayabilir. Çünkü ekran çözünürlüğünüz 1080 p ye biraz zorlayacaktır ekran kartınızdan dolayı. Rica ederim iyi forumlar dilerim.
1920x1080p kullanıyorum zaten league of legends oynarken oyunda bile ve oyunlarda değilken masaüstü çözünürlüğüm hep 1920x1080p

Yeni konular

Geri
Yukarı