Görüntü gidiyor ekrana çizgiler geliyor

mesutcon

Hectopat
Arkadaşlar ekran kartımı dönüştürücü ile kullanıyorum ondan dolayı olabilir mi ara ara ekrana bozulmalar gelip saniyesiyle geri gidiyor fazla sıklıkla olmuyor bu ve kasamı dik koyunca ekran kartımdan sinyal alamıyorum kasayı yatay şekilde kullanıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ekran kartımı dönüştürücü ile kullanıyorum ondan dolayı olabilir mi ara ara ekrana bozulmalar gelip saniyesiyle geri gidiyor fazla sıklıkla olmuyor bu ve kasamı dik koyunca ekran kartımdan sinyal alamıyorum kasayı yatay şekilde kullanıyorum?

Dönüştürüceden olacağını sanmam.
Ekran kartını fazla yorunca bu çizgiler geliyorsa muhtemel ekran kartı arızası olabilir.
Isıları ne alemde sistemin.

Ekran kartını fazla yorunca bu çizgiler geliyorsa muhtemel ekran kartı arızası olabilir.
oyun oynarken 65 66 derece boşta 55 derece falan 70 dereceyi gördügü yok neden böyle yapıyor anlamıyor bazen görüntü vermeyince 6 pinli ekran kartı güc kablosunu çıkarıp takıyorum görüntü veriyor psudan kaynaklı ola bilir mi ?
oynadıgım oyunda pubg mobil ekran kartını fazla yoran bi oyun degil.

Son düzenleme:
Kablolamanı değiştir benim de siyah ekran sorunum vardı uzun bir süre sorunu tech Power GPU programından takılı olan pinlerden gelen voltaji takip ederek çözmüştüm. Min değeri 6.5'lere kadar geliyordu normalde 9'dan aşağı gelmemeli yük altında siyah ekran veriyordu. Kabloları değiştirdim ve sorun ortadan kalktı. Kabloları değiştirerek denemeye başlayabilirsin.

Kablolamanı değiştir benim de siyah ekran sorunum vardı uzun bir süre sorunu tech Power GPU programından takılı olan pinlerden gelen voltaji takip ederek çözmüştüm. Min değeri 6.5'lere kadar geliyordu normalde 9'dan aşağı gelmemeli yük altında siyah ekran veriyordu. Kabloları değiştirdim ve sorun ortadan kalktı. Kabloları değiştirerek denemeye başlayabilirsin.
hangi kabloları degiştirmeliyim vga kablosundan mı bahsediyorsunuz.?

Güç kablosundan
6 pinli ekran kartı güc kablosundan bahsediyorsunuz galiba o zaman tüm power suply degiştirmem gerekmiyor mu
furmark testine sokuyorum sorun çıkarmıyor yük altında sorunu ne anlamadım

Son düzenleme:
6 pinli ekran kartı güc kablosundan bahsediyorsunuz galiba o zaman tüm power suply degiştirmem gerekmiyor mu

furmark testine sokuyorum sorun çıkarmıyor yük altında sorunu ne anlamadım
Direkt olarak psudan çıkan kabloyu kullanıyorsan evet ama genelde psudan çıkan kabloya attığım linkteki gibi bir kablo ile uzatılıp bağlanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı