''Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti'' hatası

Berkatik

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartım onboard ekran kartı. İntel HD Graphics 4600. 2 gün önce Battlefield 3 oynaken kasma yaşadım. Ve İntelin kendi sitesinden 4600 Driverını kurdum. Tekrar Battlefield 3 e girdiğimde oyun daha akıcı oldu lakin 1 gün sonra diğer oyunlardan atmaya başladı. Önce Far Cry 3 den attı. Sonra Pes 2016 da da aynı hatayı yaşadım. İşletim sistemim Windows 10. Windows 8 de iken Far Cry 3 ü çok rahat şekilde oynuyordum ama Windows 10 da hata veriyor. Bir çözümü var mı yoksa işletim sisteminden mi alakalı?
Adsız.png

Arkadaşlar bilen biri yok mu? Güvendim de buraya sordum. 25 kişi görmüş kimse bir şey yazmamış. İlginç

Gt320m ekran kartlı Laptop'umda da aynı sorun var bende bulamadım. İşlemci'den kaynaklanan bir sorun olduğunu okumuştum. Macun yenildikten sonra düzelen arkadaşlar varmış. Ama ne kadar doğrudur bilmem.

Benim laptobumda aynı sorun vardı tamirci 2 ay uğraştı anakartı değiştirip sorunu çözdüğünü söylemişti.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı