Görüntü yok, klavye ve farede ışık yok ama bilgisayar çalışıyor

Berkay Altıok

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Kingston 1333 MHz CL9
Ekran kartı
Rx 460
Anakart
Msi 970A-G46
İşlemci
Amd FX 6100
Arkadaşlar merhaba, ilk kez yaşadığım soruna forumda gezerek çözüm bulamadım ve konu açma ihtiyacı duydum.
Yeni bilgisayar aldığım için eski bilgisayarımı kaldırdım, kaldırmadan önce de işlemcimdeki kule tipi soğutucuyu yeni bilgisayarımdaki stok soğutucu ile değiştirmek için çıkarttım. Çıkarttıktan sonra bilgisayarı bir sorun var mı diye kontrol de ettim fan takılı değilken hızlıca açtım biosa girdim sorun olmadığını görüp kapatıp bilgisayarımı kaldırdım. Bilgisayarı kardeşime vermek için tekrar çıkarttım ve yeni bir işlemci soğutucusu takıp açmaya çalıştım.

Sorunum bilgisayarın tüm fanlarının vs. sorunsuz bir şekilde çalışması fakat monitöre görüntü gelmemesi. Sadece monitöre görüntü gelmemekle de kalmıyor klavye ve fareye ışık da gelmiyor. Ekran kartım çalışıyor ramlerin yerlerini değiştirdim başka ram denedim sorun ramden de kaynaklanmıyor gibi gözüküyor. İşlemciye de dokunuyorum ısınıyor yani o da çalışıyor gibi. Sizce sorun neyden olabilir bios sıfırlamayı da denedim ama fayda etmedi hiçbir gelişme yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Geri
Yukarı