Göz altı kırışıklığı ve morluğu nasıl geçer?

Mobydick

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Gözlerimin alti hep mor eskiden geçiyordu ama simdi telefon bilgisayar derken bayağı morardi ve bayağı büyüdü alanı. Kırışıklıklar oluşmaya başladi. Bunlar geçer mi? Geçerse nasıl geçer?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce göz doktoruna git. Buraya yanlış bilgi yazılabilir ya da yazılanların yan etkileri zarar verebilir. Göz doktoruna git gerekeni yapar doktor mu kalmadı forumlara kaldık.

Önce göz doktoruna git. Buraya yanlış bilgi yazılabilir ya da yazılanların yan etkileri zarar verebilir. Göz doktoruna git gerekeni yapar doktor mu kalmadı forumlara kaldık.

Çayın herhangi bir zararı yok. Düzenli olarak yapılması tavsiye edilir. Eğer çaya alerjisi varsa zaten yapmaz. Forumda reçeteli ilaç önerecek kadar ilerizekalı kişiler olduğunu düşünmüyorum.

Yine de belki mikrop falan kapmış olabilir.

Çay antiseptiktir. Çay Uzak Doğu'da uzun süre yara temizlemek için kullanıldı. Hala aktif olarak kullanılıyor.

O kadar yorgunluktan birçok akademisyenin bile göz altı mosmor :) onlarda mı enfeksiyon kaptı? Ha bu arada çay pansumanı enfeksiyona bile iyi gelir. Benim yavru kedilerin gözlerindeki enfeksiyonu onunla tedavi etmiştim.

En iyisini yapmışsınız. Kimyasal ilaçlar son çare olmalı bence.

Geri
Yukarı