Göz dinlendiren gözlük alınır mı?

gazwiez

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarla çok fazla vakit geçiriyorum. Günde 7-7,5 saat geçiriyorum. Artık gözüm ağrımaya başladı. Doktora gidip gözlük istemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mavi ışık filtreli gözlüğü kastediyorsanız onu doktor vermiyor.
Miyop veya hipermetrop gibi bir kırma kusurunuz varsa o zaman doktor reçete yazar, numaralı gözlük alırsınız.

Bu tür durumlar için göz damlaları var.

Az vakit geçirmen bence gözlükten daha iyi olacaktır. Gözünüzde miyop vs. varsa gözlük verir doktor. Göz dinlendiren gözlükten kastınız blue-ray gözlük mü?
Bilgisayar, konu sahibinin işini idame ettirdiği bir araçsa bu mümkün değil.

Gözyaşı damlası kullanın hiçbir zararı yok doktora gittim kendisi söyledi. Bana hyonat diye bir damla verdi çok iyi geldi mesela.

Ayrıca genel olarak bilgisayar başında o kadar oturmak kesinlikle kötü bir şey. Skolyoz, lordoz, kifoz boyun ya da bel fıtığı riski var o kadar zaman geçiyorsan bilgisayar başında spora gitmeni öneririm.

Gözyaşı damlası kullanın hiçbir zararı yok doktora gittim kendisi söyledi. Bana hyonat diye bir damla verdi çok iyi geldi mesela.

Ayrıca genel olarak bilgisayar başında o kadar oturmak kesinlikle kötü bir şey. Skolyoz, lordoz, kifoz boyun ya da bel fıtığı riski var o kadar zaman geçiyorsan bilgisayar başında spora gitmeni öneririm.
Hocam bilgisayar başında spora gitmekten kastınız nedir?
Az vakit geçirmen bence gözlükten daha iyi olacaktır. Gözünüzde miyop vs. varsa gözlük verir doktor. Göz dinlendiren gözlükten kastınız blue-ray gözlük mü?
Hocam bende az vakit geçirmek isterim fakat yapacak bir şey yok. Basketbol topum var ama oynayacak kişi yok.

Geri
Yukarı