Göz göre göre korona bulaştırıldı

Anneniz babanız ne tepki verdi? Pişman olmuşlardır kesin.

Yo vallahi kafayı yemişler dışarıda geziyorlar aşıları var onların bir yeri ağrımıyor 3 doz aşı vuruldular bende hiç aşı yok hocam çocuk olduğum için vurmadılar vurulmak istememe rağmen.
Annem diyor dondurma yedin ondan oldu diye dondurma yemek ile tat koku kaybı halsizlik ne alaka dedim eror verdi resmen.

Yo vallahi kafayı yemişler dışarıda geziyorlar aşıları var onların bir yeri ağrımıyor 3 doz aşı vuruldular bende hiç aşı yok hocam çocuk olduğum için vurmadılar vurulmak istememe rağmen.
Annem diyor dondurma yedin ondan oldu diye dondurma yemek ile tat koku kaybı halsizlik ne alaka dedim eror verdi resmen.
Ben olsam yüzüne bile bakmam bir daha. Sinir bozucu bir şey.

Bence annen babanla aralarında anlaştılar dediler ki bize bulaştı biz kendimize yediremedik sizi de korona yapalım dediler. Ya da psikolojileri bozuldu korona olunca depresyona girdiler sizinkilere de bize gelin dediler hayatımda gördüğüm en narsist insanlar olabilir

Bence annen babanla aralarında anlaştılar dediler ki bize bulaştı biz kendimize yediremedik sizi de korona yapalım dediler. Ya da psikolojileri bozuldu korona olunca depresyona girdiler sizinkilere de bize gelin dediler hayatımda gördüğüm en narsist insanlar olabilir.

Onların kafası 1 milyon zaten :D zengin olmayı ve Amerika'ya gitmenin günah olduğunu savunuyorlar sonra neden insanlar ailesinden nefret ediyor oluyor.

Test yaptır bakalım. Ama çok saçma sapan bir durum sinirim bozuldu :D geçmiş olsun.

Hocam asıl korkum şu diyelim korona olmadım test yapılırken bulaşır ise diye korkuyorum :D ama yarın boğazım ve halsizliğim geçmez ise mutlaka gideceğim test olmaya.
Antibiyotik içtim fayda etmedi.
Bu türkler neden böyle ya.
Ortadoğu kültürü ile büyümüş insanlar.
Koronaya inanmayanından tut bizde olmaz biz temiziz diyeninden tut korona duası yapan bile var klasik ortadoğulular işte yapacak fazla bir şey yok hocam maalesef :(.

Orta doğu kültürü ile büyümüş insanlar.
Koronaya inanmayanından tut bizde olmaz biz temiziz diyeninden tut korona duası yapan bile var klasik ortadoğulular işte yapacak fazla bir şey yok hocam maalesef :(.

Maalesef halkın büyük çoğunluğu böyle.
Allah şifa versin inşallah en kısa zamanda en kolay şekilde atlatırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı