Çözüldü Göz kapağı düşüklüğü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arsenik

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Selamlar arkadaşlar bugün sabah yataktan kalktığımda sağ gözümde bir kısıtlama gibi bir şey hissediyorum aynaya baktığımda sağ göz kapağım düşmüştü, doğuştan olduğunu sanmıyorum bilgisayarla fazla vakit geçiren biriyim acaba bu durum geçici olabilir mi yoksa kalıcı mı? Sadece bu sabah oldu çünkü.

Çözüm
Uyku düzeni bozukluğundan kaynaklanıyor. Birkaç gün 8-9 saat uyku çekmeye bakın ve gece uykusunu atlamayın, gece uykusu çok önemli.
Selamlar arkadaşlar bugün sabah yataktan kalktığımda sağ gözümde bir kısıtlama gibi bir şey hissediyorum aynaya baktığımda sağ göz kapağım düşmüştü, doğuştan olduğunu sanmıyorum bilgisayarla fazla vakit geçiren biriyim acaba bu durum geçici olabilir mi yoksa kalıcı mı? Sadece bu sabah oldu çünkü.
Uyku saatiniz düzenli mi? Bilgisayar ekranına çok sık bakınca gözünüz yorulabilir. Bundan dolayı göz kapağı düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Geçmiş olsun.

Sağlık hassasiyet içeren bir konudur. İçerisinde bulunduğumuz süreçte hastaneleri tercih etmemek mantıklı olabilir lakin kötü hissediyorsanız bir doktora görünmeniz en iyisidir.

Uyku saatiniz düzenli mi? Bilgisayar ekranına çok sık bakınca gözünüz yorulabilir. Bundan dolayı göz kapağı düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Geçmiş olsun.
Uykum geldiğinde uyumayı erteliyorum, o yüzden sanırsam yine de en faydalısı bi doktora görünmek olacak gibi.

Geri
Yukarı