Göz kapağının ağrıması

370728

Decipat
2 gündür alt göz kapağım hafif şişti ve ağrıyor. Göz kırparken falan hafif sızlıyor. İnternette enfeksiyon olabilir diyor. Doktora gideceğim, sizin başınıza geldiyse nasıl geçti diye sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette baş ağrısını bile aratırsanız iki dakikada sizi kanser ilan ederler. Enfeksiyon olacağını pek sanmıyorum. Ama yine de içiniz rahat etmiyor ise tabii ki hastaneye gidin.

2 gündür alt göz kapağım hafif şişti ve ağrıyor. Göz kırparken falan hafif sızlıyor. İnternette enfeksiyon olabilir diyor. Doktora gideceğim, sizin başınıza geldiyse nasıl geçti diye sormak istedim.

Sinek ısırmış olabilir. Bazı insanlarda olabiliyor. Mesela bende oldu. Eğer ki şişmiş ve kaşınıyor ise bir ihtimal olabilir. Ben aloe vera ile geçirmiştim. Ama tavsiyem doktora gitmen.

Hocam böyle şeyleri internete yazmayın ben az bir şey baldırım ağrıyor dedim fıtık oldum bir anda enfeksiyon değildir çok fazla teknolojik alete bakıyorsanız ondan olabilir hocam fazla kafaya takmayın böyle şeyleri

Sanırım arkadaşlar enfeksiyonun ne olduğunu bilmiyorlar. Muhtemelen enfeksiyondur, göz doktoruna giderseniz göz damlası veya göz kremi verebilir. Elinizi yıkamadan gözünüze dokunmamaya çalışın.

Geri
Yukarı