Göz kızarıklığı için reçetesiz göz damlası önerileri

zencipatron

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Son zamanlarda uykusuzluktan gözüm çok kızarıyor. Göz damlası önerisi istiyorum. Doktora git falan demeyin sırf şunun için doktora gidemem zaten 1 ay sonraya randevu veriyorlar. Sizin kullandığınız işe yarayan çok da pahalı olmayan reçetesiz önerebilir misiniz?

Visine falan önerdiler ama reçeteli mi değil mi bilmiyorum.

Kanki mevsimlik bir şeyse alerjin varsa yani evet endişenelecek durum yok ama ilk defa oluyorsa kesinlikle göz doktoruna gitmelisin çünkü göz hakkındaki neredeyse her rahatsızlığın en temel nedenlerinden biri göz kızarması 1 ay sonra da olsa git.

Öneriye gelirsek ofnols, zaditen kullandığım göz alerji damlaları genellikle kızarıklık için özellikle ofnolsu öneririm zaditen yakıyor ve ofnols daha etkili bence ama senin gözün iltihaplandıysa doktor dolte ve eş değer damlalardan birini verir muhtemelen o yüzden kesinlikle doktora gitmeni öneririm göz bu şakası olmaz benim de güneşe alerjim var hemen iltihaplanıyor çok sıkıntılı bir şey, umarım böyle bir mevzu yoktur sende.

Ve kankam sakın kaşıma bir gözüne bak bir şey kaçmış mı falan diye ama asla kaşıma belirtileri ve acısını çok şiddetlendiriyor soğuk veya ılık suyla gözünün içine girecek şekilde su at yıka yüzünü ilk acır ama çok ferahlatıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Son zamanlarda uykusuzluktan gözüm çok kızarıyor. Göz damlası önerisi istiyorum. Doktora git falan demeyin sırf şunun için doktora gidemem zaten 1 ay sonraya randevu veriyorlar. Sizin kullandığınız işe yarayan çok da pahalı olmayan reçetesiz önerebilir misiniz?

Visine falan önerdiler ama reçeteli mi değil mi bilmiyorum.
Uykusuzluğu çözmen daha iyi olur en başta. Diğerinde ise izotonik serum fizyolojik kullanabilirsin.

Tabi yüzüne soğuk su çarpmak daha güzel oluyor o ayrı mesele. Beslenme düzenine de destek olmaya çalış, ancak uykusuzluk uzun vadede çok keyifsizdir. 1 ay uykusuz kaldığında bedeninin tekrar sistemi düzenlemesi 1 aydan uzun sürer.

Yeni konular

Geri
Yukarı