Göz sağlığı için glare vs anti glare monitör

• Konuyu başlatan city
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 513
Göz için glare mi anti glare mi daha iyi ve monitör önerisi var mı?
Glare parlama demek, Monitorunu gunes alan bir yerde kullaniyorsan antiglare monitor daha iyi. Goz sagligina yonelik bir monitor almak istiyorsan genelde flicker free (Titresim yapmayan) ve/veya Blue light filter (dusuk mavi isik) bu gibi ozelliklere bakmak isteyebilirsin misal benim su an kullandigim monitor buna yonelik <LINK>

Glare parlama demek, Monitorunu gunes alan bir yerde kullaniyorsan antiglare monitor daha iyi. Goz sagligina yonelik bir monitor almak istiyorsan genelde flicker Free (Titresim yapmayan) ve/veya Blue light filter (dusuk mavi isik) bu gibi ozelliklere bakmak isteyebilirsin misal benim su an kullandigim monitor buna yonelik <LINK>

Glare mi?

AOC 24G2U/BK - Asus TUF Gaming VG249Q - GameBooster GB-2409FF - ViewSonic XG2405-2 - Samsung LF24T350FHRXUF (F24T350F) - Samsung LF24T450FQRXUF (F24T450) - HP X27 (2V6B4AA) - Samsung LS24A400VEUXEN (S24A400) - Lenovo G24-20 Karşılaştırması - Epey buradakiler nasıl sizce

Attiklarinin tamami icin Titresimsiz ve mavi isik filtresi mevcut diye yazmislar o sebeple hepsi uygun gozukuyor.
Teknik olarak hangisi daha iyi diyorsan monitorden ne istedigine bagli.
Ornek olarak kendi ihtiyaclarimdan yola cikarsam bana 1080p / 27 inch / 120Hz ve HDMI +DVI baglantilari olan bir monitor yeterli geliyor. Butcenide goz onune alarak secim yapabilirsin.

Geri
Yukarı