Gözde Spor güvenilir mi?

enonertetanem

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. Bu siteden atlama ipi almayı düşünüyordum ama güvenilir olup olmadığından emin değilim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Herkese iyi akşamlar. Bu siteden atlama ipi almayı düşünüyordum ama güvenilir olup olmadığından emin değilim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hayır.

Yalıspor, sporjinal, uzayspor bunları kullanabilirsin. Uzayspor neredeyse bütün sitelere stok sağlayan firma. Hepsi güvenilirdir. Alışverişlerim oldu, problem yaşamadım.

Yalıspor, sporjinal, uzayspor bunları kullanabilirsin. Uzayspor neredeyse bütün sitelere stok sağlayan firma. Hepsi güvenilirdir. Alışverişlerim oldu, problem yaşamadım.
Sağ ol ama aradığım atlama ipi bu sitelerde yok.
Arkadaşlar hiçbir sorun olmadan 1 günde geldi atlama ipi. Diğer ürünler için bir şey diyemem ama atlama ipi alacaksanız Gözde Spordan da almayı düşünebilirsiniz.

Son düzenleme:
Skechers marka ayakkabı aldım Gözde spor dan başta orjinalliğinden yana herkes gibi şüpheye düşmüştüm. Temsilcileriyle konuştuğunuzda sizi iyi yönlendiriyorlar skechers ana bayiyi aradım bu satıcı sizin yetkili satıcınız mı diye evet cevabını alınca sipariş verdim. Böyle bir konu görünce yazmak istedim kargolama süreçleri vs de firmanın oldukça hızlı ve ilgililer orjinallikten yana sorun olduğunu ben şahsen düşünmüyorum. Bir sorun yaşadığınızdada ilgileniyorlar sonradan bir yağmurluk siparişim oldu aynı firmadan fermuar kısmında sorun yaşandı koşulsuz ürün değişimi yada iade süreci başlatıyorlar 1 gün geçmeden değişim sağladılar

Geri
Yukarı