Gözleri kapalı olan kedinin gözünü iyileştirme

-Jwol-

Hectopat
Herkese selam dostlar bugün minnak yavrular buldum. Hepsini kutuya koydum ve apartmanda besliyorum. Laktozsuz süt ile suyu karıştırıp önlerine koydum fakat sadece gözü açık olan yedi. Diğerine ise şırınga yardımı ile iyice yedirdim. Yavrular tahminimce 3 haftalık veya 1 aylık. Dikkatimi çeken şey ise diğer kedinin gözleri kör gibi bir şeydi çapaklı gibi. Bunu tera misin ile pamuğa surerek gözüne sürsem iyi gelir mi? Veya farklı bir şey önerir misiniz?

Bir de doğru besliyor muyum? Süt tozu bulamadım bu yüzden bu yola başvurdum. (gözü açık olan hem mama yiyor hem de süt içiyor. Ve aynı zamanda korkutucu tisliyor 😁.

Öncelikle özel süt tozu bulmanız lazım yoksa ölürler. Sonrasında yavaşça gözlerini temizlemeye çalışın eğer iltihap varsa damlalar var onları kullanabilirsiniz.

Öncelikle özel süt tozu bulmanız lazım yoksa ölürler. Sonrasında yavaşça gözlerini temizlemeye çalışın eğer iltihap varsa damlalar var onları kullanabilirsiniz.

Keşke anlamadığınız konularda cevap yazmasanız hocam. Her yerde araştırdım laktozsuz süt ile suyu karıştırınca hiçbir şey olmuyor. Küçük bir ihtimal sadece ishal oluyorlar bu kadar. Lütfen.

Keşke anlamadığınız konularda cevap yazmasanız hocam. Her yerde araştırdım laktozsuz süt ile suyu karıştırınca hiçbir şey olmuyor. Küçük bir ihtimal sadece ishal oluyorlar bu kadar. Lütfen.

Keşke ön yargı ile yaklaşmasanız sokakta beslediğim 100'den fazla kedi var günlük onları severim ilgilenirim ve yemeklerini veririm. Ve su ile karıştırmak o kadar sağlıklı bir yöntem değil. Lütfen.
Ayrıca bir sürü yavru kedi büyüttüm bence insanlara bir daha ön yargı ile yaklaşma.
Ekran Görüntüsü (89).png

Ekran Görüntüsü (90).png

Her yerde araştırdım laktozsuz süt ile suyu karıştırınca hiçbir şey olmuyor. Küçük bir ihtimal sadece ishal oluyorlar bu kadar.

Araştırdığınız yeri sorabilir miyim acaba? Pek aratmışa benzemiyorsunuz. Ve ishali yavru kediler için çok normal görüyorsunuz. Neyse böyle devam ederseniz çok yaşamaz o kediler.
@-Jwol- evet dostum cevap bekliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı