Gözlüğümün camında çıkma oldu

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba iyi akşamlar. Ben okuldayken arkadaşım gözlüğüme bakıyordu. Gözlük camın çerçeveden çıkmış dedi. Elime aldım inceledim, çıktığını fark ettim. Çok hafifi bir çıkıntı var ikisinin de durumu aynı. Mahallede bulunan gözlükçüler tamir eder mi?

Merhaba iyi akşamlar. Ben okuldayken arkadaşım gözlüğüme bakıyordu. Gözlük camın çerçeveden çıkmış dedi. Elime aldım inceledim, çıktığını fark ettim. Çok hafifi bir çıkıntı var ikisinin de durumu aynı. Mahallede bulunan gözlükçüler tamir eder mi?
Kenarlar gevşemiştir ederler

Cam dışarı veya içeri doğru çıkabilir basınçla birlikte. Yumuşak hareketlerle yerine sokabilirsiniz. Tam anlaşılmıyor sorunnun ne olduğu.

Bizim sınıfta ki biri 10 kere çıkartmayı başardı 3 senede.

Allah Allah yapıştırıcısında bir sıkıntı vardır?
Bilmiyorum. Açıkçası biraz canım sıkıldı. Olmazsa yarın aldığım yere götüreceğim.

Cam dışarı veya içeri doğru çıkabilir basınçla birlikte. Yumuşak hareketlerle yerine sokabilirsiniz. Tam anlaşılmıyor sorunnun ne olduğu.
Hafif çıkık var hocam, fakat düşecek kadar değil. Anlaşılıyor yanlız.

Yeni konular

Geri
Yukarı