Gözlük yüzünden kulağımda oluşan iz

Cytex99

Hectopat
Yer
Londra, İngiltere
Daha fazla  
Arkadaşlar ben gözlük kullanan birisiyim. Normal gözlüklerin tam ortası burnumun üstünü sürekli tahriş edip kanattığından dolayı kemik gözlük almıştım siyah bir tane. Aradan 1 yıl geçti kendime gri renkte bir tane aldım. Aradan yine 1 yıl geçti ve gri gözlüğümün sapını bizim arkadaşlarla tenis oynarken tenis raketinin üst kısmını gözlüğe çarparak bir sapını kırdım. Gözlükçüye verdim ama 3 gün beklemek zorundaydım. Verdim gözlüğü, gözlüksüz kaldım. Ama eski siyah gözlüğü taktım. Malum kafa büyüdü, gözlükte küçüldü. 2. günde kulağımda büyük acılar hissettim ve çok rahatsız oldum. Aynada baktım kulağıma ve öyle bir iz oluşmuş ki bildiğin uzun bir çukur bölge var. 3. günde gri gözlük geldi ama oda acayip rahatsız etti. 3 ay geçti ve şimdi de çok acıyor. Hala orası kırmızı ve elimi değdirdiğimde çukuru ve acıyı rahatça hissediyorum. Bu durumda ne yapabilirim?

Lens sıkıntı iş çok titiz olması lazım. :) Hocam siz bir doktora gidin önce ,sonra bütçeniz varsa kaliteli gözlük alın inanın çok farkediyor rahatlık bakımından.

Bende de astigmat var. Gözlüksüz bilgisayara zor bakıyorum. Geçen yaz aldım.
İlk kez aldığım için araştırdım, en iyisi kemik olduğunu gördüm. Herhangi bir sorun yaşamıyorum.
Sen oraya krem filan sürdün mü hiç. Veya git doktora söyle. 3 ay boyunca kapanmaması değişik geldi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı