Gözlük yüzünden kulağımda oluşan iz

Optelli nin Kemik olan siyah gözlüğünü kullanıyorum. Astigmat rahatsizligim var. Tavsiye ederim.

Bu arada fiyati 80 TL yanlis hatirlamiyorsam.

Ben kemik için ve özel bir cam taktırdım. Bu gözlüğü almadan önce annem ve ablama da aldık. Onun için %35 indirim ve önceden oradan aldığım için 220 TL'lik gözlüğü 100 TL verdiler. Şuan gayette mutluyum. Tek sevmediğim şeyi tek elle çıkarma diyor. Tek elle çıkarınca gevşeme oluyor ve hep kayıyor. Bir süre sonrada tik olmaya başlıyor.

10 yıldır gözlük kullanıyorum. Bende 4.00 (her ikisinde de) miyop ve 2.50 (sol) ve 2.75 (sağ) astigmat var. Benim kulaklardan çok burnum gitti burnum :( Bir kız için burnun çirkinleşmesi ne demek siz biliyor musunuz? :(

Neyse, metal çok sıktığı için kemik çerçeveye geçtim. 50-60 lira çerçeveye, 150 lira da cama verdim (Kavanoz dibi olmaması için :D). Mutluyum. Kemik çerçeveyi tavsiye ederim. Hem hafif, hem de sizin geek olduğunuzu 10 metreden anlıyorlar :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı