Gözlükle kafa toplarına çıkamama

jeoqpas

Centipat
Daha fazla  
Defansım, yaşıma göre boyum uzun. Malum kafa toplarına iyi çıkmam lazım ama gözlük olduğu için korkuyorum. Kırılıyor çünkü. Gözlük numaram 5.5 miyopum. O sebepten ötürü gözlüksüz oynamam mümkün değil. Ne yapmalıyım?

(Kulağa takılan tarafları kırık olan bir gözlüğüm var. Kulaklıklarını bant falan yapıp bir şeyler yapabilirim belki, gerçi denedim ama hep çıkıyordu. Bu gözlükle yapabileceğim bir şey olabilir mi?)

Gözlüğün kırılması konusundan daha önemli bir konu var o da yüzüne top vb. bir şey geldiği taktirde gözlüğün yüzünde parçalanması durumudur. Gözlerine cam batabilir. Gözlükle oynamanı tavsiye etmem.

Fr0GBWhWYAEOrof.jpg

Hocam arkadaş ta atmış az önce ancak bu gözlüklere numaralı cam takılabiliyor mu? Sanki sadece gözleri koruma için yapılmış gibi.

Koruma için takılacağını hiç düşünmüyorum, futbol gibi temposu yüksek ve yakın temasın olduğu oyunda profesyonellerin görüntü için bunu takacağını sanmıyorum

Defansım, yaşıma göre boyum uzun. Malum kafa toplarına iyi çıkmam lazım ama gözlük olduğu için korkuyorum. Kırılıyor çünkü. Gözlük numaram 5.5 miyopum. O sebepten ötürü gözlüksüz oynamam mümkün değil. Ne yapmalıyım?

(Kulağa takılan tarafları kırık olan bir gözlüğüm var. Kulaklıklarını bant falan yapıp bir şeyler yapabilirim belki, gerçi denedim ama hep çıkıyordu. Bu gözlükle yapabileceğim bir şey olabilir mi?)

Lens tak.

Gözlüğün üzerine koruyucu takabilirsin. Olurlu bir göz numarası olsa gözlüksüz oynamanı önerirdim ama ben 4.50 miyop gözle hiçbir şey göremediğim için seni iyi anlıyorum.

Geri
Yukarı