Gözü az yoracak monitör önerisi

Enes666

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, grafik tasarımla uğraşıyorum o yüzden neredeyse bilgisayarının başından hiç kalkamıyorum ve arada LoL ve Fortnite oynuyorum. Bende göz kuruluğu falanda var derken laptop ekranına bakarken artık gözüm acıyor o yüzden gözümü az yoracak bir monitör arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

Ayrıca 24 inch ve 27 inch arasında kaldım. 27 inch daha büyük olduğu için acaba gözümü daha mı az yorar?

Merhaba arkadaşlar, grafik tasarımla uğraşıyorum o yüzden neredeyse bilgisayarının başından hiç kalkamıyorum ve arada LoL ve Fortnite oynuyorum. Bende göz kuruluğu falanda var derken laptop ekranına bakarken artık gözüm acıyor o yüzden gözümü az yoracak bir monitör arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

Ayrıca 24 inch ve 27 inch arasında kaldım. 27 inch daha büyük olduğu için acaba gözümü daha mı az yorar?
Fiyat aralığınız ya da marka tercihiniz nedir bilemiyorum ama seçeceğiniz monitörde mutlaka Flicker Free ve Low Blue Light gibi teknolojiler bulunmalı (İsimlendirmeler markalara göre değişiklik gösterebilir). Bunun dışında, moitörün yenileme hızı da (Hz) en az 75 hatta daha yüksek olanları tercih edin. Tasarım için reklerin doğruluğu vs. de önemli ama o tarz monitörler üst düzey bir PC fiyatında ne yazık ki...

Geri
Yukarı