Gözüm bozuk mu?

• Konuyu başlatan T.t
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 604

T.t

Hectopat
Nasıl anlatsam bilmiyorum. Mesela yolda giderken önümüzde giden benzin taşıyan tırın arkasındaki dolu tabelasını fark etmiyorum. Arabadakilere dedim ki dolu olduğu yazmıyor dedim. Onlarda yazıyor deyince fark ettim. Bu sizce ne ile alakalıdır?

Nasıl anlatsam bilmiyorum. Mesela yolda giderken önümüzde giden benzin taşıyan tırın arkasındaki dolu tabelasını fark etmiyorum. Arabadakilere dedim ki dolu olduğu yazmıyor dedim. Onlarda yazıyor deyince fark ettim. Bu sizce ne ile alakalıdır?

Dikkat dağınıklığıda olabilir.

Miyopi olabilir. Göz polikliniğine gidin.

Göz doktoruna randevu alıp gitmenizi tavsiye ederim. Gecikirse daha fazla büyür numaranız. 4.5 Numarayım uzun zamandır gitmiyorum geciktim. Fazla büyümüştür muhtemelen numaram.
Hocam takmayınca derecenin büyümesi bir şehir efsanesi diye biliyorum. 🤔 (Yanılıyorsam düzeltin lütfen).

Gözlerin ile alakalı bir durum değil, cevrene dikkatini veremiyorsun. Yaşantından dolayı böyle şeyler zaman zaman olabilir ama aynı zamanda kötü bir sorundur, bu konuda bir doktora başvurup destek alman gerekli mi öğrenebilirsin.

Benim tavsiyem: 8—10 saat arası uyku süresine sadık kal ve gün içerisinde öğün atlama.

Yeni konular

Geri
Yukarı