Gözüme parça kaçtı

Binbaşı

Centipat
Daha fazla  
Selam, dün işte canavarla çalışırken gözüme parça kaçtı kaçar kaçmaz su vurdum yüzüme 3 dk sonra kaçan parçayı hissetmedim çıktı sanırsam. Sağ gözüm şu an bir garip anlamadığım şekilde herhangi bir sıkıntı yok fakat bir garip göz için randevu arıyorum fakat randevu yok 2 gün sonra geçer diyorum ben ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden hastanelerde kuyruk bekliyorduk🤣

Geçmiş olsun. Epilepsi hastasıyım, randevu bulamadım, art arda krizler gelince mecbur önce özel hastaneye sonra torpille devlet hastanesine gidebildim. Göz çok daha ciddi bir durum. Paraya kıy özel hastaneye git bence en kısa zamanda. Ya da acile gidip bir baktır. En azından bi' doktora göster. Buralarda doktor olsa bile görmeden, incelemeden yardım etmekten kaçınacaktır diye düşünüyorum.

Selam, dün işte canavarla çalışırken gözüme parça kaçtı kaçar kaçmaz su vurdum yüzüme 3 dk sonra kaçan parçayı hissetmedim çıktı sanırsam. Sağ gözüm şu an bir garip anlamadığım şekilde herhangi bir sıkıntı yok fakat bir garip göz için randevu arıyorum fakat randevu yok 2 gün sonra geçer diyorum ben ne yapayım?

Arkadaşın dediği gibi ekonomik olarak çok sıkışık değilseniz ilk fırsatta en yakın özel hastaneye gidin. Abartıyormuşuz gibi gelebilir fakat durum çok ciddi.

Geri
Yukarı