GOG Galaxy güvenli mi?

SwishTTT

Hectopat
Yer
Karolinska University Hospital, Solna, İsveç
Daha fazla  
Evet arkadaşlar Epic Games ve Ubisoft hesaplarımı bağladım. Bir güvenlik açığı falan var mı? Yazılımda hesaplarla ilgili bir problem yaşar mıyım? Kullanan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim bir de kaç aydır kullanıyorsunuz? Onu da yorumda söylerseniz iyi olur.

Ben yıllardır kullanırım 2.0 öncesini bilmiyorum. Hesaplarım yüklüdür hepsini bağladım sıkıntı yok. Ubisoft bağlantısı ayda bir kopuyor, sil yükle yapıyorum düzelir gibi oluyor sonra yine kopuyor. Ubisoft oyunu açınca sıkıntı yok ama kütüphane eşitlemede bağlantı kopuyor sadece. Ben gayet başarılı buluyorum. Epic, Microsoft ya da Ubi'den aldığım unuttuğum oyunları gösteriyor arada iyi oluyor 😂 Tek kütüphanede olunca hepsi boş boş Steam'e bakmıyorum en azından.

Apaçık bir açığı yok. Diğer launcher'ları kullanmanız kadar riski var.
Zaten çoğu zaman diğer launcher'ları arkada açıyor.

Yıllar önce kullanmıştım. Daha çok eski haliyle kullandım. Oynayacağım oyun olduğunda indirdim, olmadığında sildim. Diğer launcher'ları da açtığı için bir anlamı kalmıyor benim için. Adam akıllı kullanma aralığım şöyle olmuş. Ondan önce tek tük basit oyunlar için (bkz. Populous the Beginning vb.) kullanıyordum. Adamlar daha başarım görsellerini bile düzgün ekleyemiyorlar.

Diğer launcher'ları açtığı için yük olmaktan başka bir şey olmuyor. Bu yüzden kullanmıyorum.

1699369643197.png

1699369656324.png

Yeni konular

Geri
Yukarı