GOG Galaxy ile Steam bağlantısı yapılmıyor

mrcek98

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller diliyorum.

Cyberpunk 2077 oyununa Steam üzerinden sahibim fakat oyundaki eklentilerimi alabilmek için GOG Galaxy üzerinden erişim yapmam gerekiyormuş. GOG Galaxy uygulamasını yüklediğimde ise Steam ile bağlantıyı sağlayamıyorum. "Offline: Retry" yazısı çıkıyor, kaç kere denersem deneyeyim düzelmiyor. GOG Galaxy açmadan Red Launcher üzerinde girmeye çalıştığımda ise "Üye Ol" butonuna tıkladığımda sayfaya erişemiyorum. Konu hakkında desteklerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam linkini hatırlamıyorum ama Github üzerinden araştırırsanız bu Offline: Retry hatasının çözümünü bulabilirsiniz ben zamanında gerekli dosyaları yedeklemiştim formattan sonra bir daha araştırıp, bulmamak için forumun kurallarına karşı değilse paylaşabilirim o bulduğum dosyaları sizde gerekli yere atıp bu hatadan kurtulabilirsiniz.

Bu şekilde oyun oynamak da sıkıntı oluyor. Eklentileri ve ödülleri alamıyorum. Ne zaman düzelir acaba.
Bilmiyorum arkadaşın bahsettiği yöntemle düzeliyor sanırım paylaşırsa, bu arada bende de steam, üzerinde Cyberpunk var eklentiden kastınız nedir hocam? Gog ile bağlayınca ödül falan mı veriyor?

Merhaba tekrardan. Bu atacağım linkteki dosyalar bana ait değil ben sadece Github üzerinden topladım ve bahsettiğim gibi formattan sonra bir daha bulmakla uğraşmamak adına hepsini bir yere kaydettim. Bu dosyaların nasıl uygulanacağı konusu da şu şekilde:

İlk önce GOG üzerinden Steam, Uplay vs. gireceğiniz hesaplara giriş yapın muhtemelen birçoğunda hata ile karşılaşacaksınız hesaplarınıza giriş yaptıktan sonra ise aşağıdaki yazdıklarımı yapabilirsiniz.

Windows + R ile şu konuma gidin: %LOCALAPPDATA%\GOG.com\Galaxy\plugins\installed ardından attığım installed dosyasını o konuma kopyala-yapıştır yapın ve üstüne yazın ardından GOG üzerindeki Rockstar, Steam ve Uplay vs. hesaplarınıza sorunsuz giriş yapmalısınız.

Gereken GOG Dosyası

Geri
Yukarı