Oyun Ücretsiz GOG'da Alwas Awakening Ücretsiz

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 696
Alwa's Legacy'yi indirim döneminde alacaktım, unutmuştum şimdi baktım sanırım ondan önce çıkan oyunu bu. Metrodivania oyun kötü olamaz arkadaşlar, bedava atın gitsin kütüphaneye.

Geçen Control alacaktım Ultimate Edition varmış GOG hesabımda. Almadan önce bir Epic, GOG ve Amazon Games hesablarını kontrol etmekte fayda var.

Geçen Control alacaktım Ultimate Edition varmış GOG hesabımda. Almadan önce bir Epic, GOG ve Amazon Games hesablarını kontrol etmekte fayda var.
Zaten bedava hocam bu, bunu almadan önce kontol etmek ile uğraşmaya gerek yok. 3 platformdan Mesela bende Amazon, Epic, Steam üzerinden Brothers - A Tale of Two Sons oyunu var :D Beleş olunca her yerden topladım.

Zaten bedava hocam bu, bunu almadan önce kontol etmek ile uğraşmaya gerek yok. 3 platformdan mesela bende Amazon, Epic, Steam üzerinden brothers - a tale of two sons oyunu var :D beleş olunca her yerden topladım.

Parayla aldıklarımdan fazla bedava oyun var hesaplarımda. Hem iyi hem kötü. Para vermeyince aklımda kalmıyor :D

Geri
Yukarı