Gold Teknoloji Marketi Güvenilir mi ?

Slaqer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yarın Logitech G300s oyuncu mouse alacağım. Vatanbilgisayar, Media Markt, Bimeks ve Teknosa gibi en çok tercih edilen alışveriş merkezlerine baktım ve karar verdim. Vatanbilgisayar'dan alacaktım ki Gold'da daha indirimli bir fiyata geliyor. Vatanbilgisayar'da 96 TL iken Gold'da 86 TL. Yani arada 10 TL fark var. Sizce Gold güvenilebilir bir alışveriş merkezi mi? Gold'dan hiç alışveriş yapmadım. Hep Vatan'dan aldım.
Sizce güvenilebilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet güvenilir. Vatandan vesayre farkı yok.

Mausu aldıktan sonra görüşlerini yazarmısın bende almayı düşünüyorum yakın zamanda...

Tamam. Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Yarın mouse aldığımda görüşlerimi yazarım.

Arkadaşlar mouse bugün aldım. Mouse gerçekten çok iyi ama benim elim biraz büyük o yüzden elime biraz küçük geldi. Tuşları çok hassas ve 9 tuşu var. Zaten özelliklerini biliyorsunuz tekrar anlatmama gerek yok. Arkadaşlar tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı