Gold'a Kargo Gönderilir Mi?

Emre5959

Kilopat
Makaleler
1
Yer
istanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Sorun:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belirtiyim Gold şuan bana çok uzak, gitmem imkansız. Acaba Gold'a kargo yollanılıyor mudur? Paket içine not yazarım video linkini koyarım olur mu bu şekilde?

Ayrıca stokta R7 260 yok gözüküyor. Acaba R7 260X verme şansları var mıdır?

Arkadaşlar ekte yollanıyor diye okudum. Tam emin olmak için size soruyorum. Bu tür şeyler başına gelen olursa yardımcı olursa çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-07-18-13-49-44.png
    Screenshot_2015-07-18-13-49-44.png
    141,8 KB · Görüntüleme: 214
Kargolama yap kardeşim , belirttikleri gibi de not koy sıkıntı çıkmaz.Ben yaptım daha önce sana verdikleri adrese kargolaman yeterlidir .

Ekran kartına normalin üstünde ve ya altında bir voltaj değeri gelmediğinden, güncellemeleri yapmış olduğunuzdan eminsiniz değil mi ? Genelde ya oyunun grafik hatalarından oluyor, firma patch sonrası hatayı gideriyor ya da ekran kartına yapılan yanlış o.c ve ya herhangi güç yetmezliğinden kaynaklanıyor. Sürücüleri olmayan kart ta bazı görüntüleri düzgün codecleyemediğinden böyle şeylerle karşılaşmak mümkün oluyor. Bunların kontrollerini bir yapın derim.

Ekran kartına normalin üstünde ve ya altında bir voltaj değeri gelmediğinden, güncellemeleri yapmış olduğunuzdan eminsiniz değil mi ? Genelde ya oyunun grafik hatalarından oluyor, firma patch sonrası hatayı gideriyor ya da ekran kartına yapılan yanlış o.c ve ya herhangi güç yetmezliğinden kaynaklanıyor. Sürücüleri olmayan kart ta bazı görüntüleri düzgün codecleyemediğinden böyle şeylerle karşılaşmak mümkün oluyor. Bunların kontrollerini bir yapın derim.
İlginiz için teşekkürler hocam şuanlık bir sıkıntı çıkmadı çıktığı zaman elran kartini gostererwk video cekip linkiyle gondericem.
Bir diger sey ilk aldigim zaman 10mhz oc denedim olamamisti, voltaj arttirmadim, acaba az voltaj gelip gelmedini nereden öğrenebiliriz?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı