Golden Retriever sahiplenirken nelere dikkat edilmeli?

• Konuyu başlatan Can_0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 777
2 köpek 1 kedi 3-4K aylık masrafları oluyor.
anladım bütçe için bir sorun yok da işte apartman

Apartman yöneticisinin karısı kedi köpekleri hiç sevmiyor fakat havlamadığı ve apartmana bir zarar vermediği ki nasıl versin bir şikayet de bulunma hakları yok diye düşünüyorum havlamazsa eğer ki ona iyi bakacağım için ve dışarıda golden gezdiren insanlarla da konuştum ve bu cins havlamaya yatkın olmadığını söylediler

anladım bütçe için bir sorun yok da işte apartman

Apartman yöneticisinin karısı kedi köpekleri hiç sevmiyor fakat havlamadığı ve apartmana bir zarar vermediği ki nasıl versin bir şikayet de bulunma hakları yok diye düşünüyorum havlamazsa eğer ki ona iyi bakacağım için ve dışarıda golden gezdiren insanlarla da konuştum ve bu cins havlamaya yatkın olmadığını söylediler
Valla hocam golden aslen av köpeği ayrıca apartmanda hayvan beslemek yasaksa havlasa bile şikayet edebilirler yöneticiyle konuş bi ara bence.

Anladım Eyvallah yardımlar için Bernese Dağ Köpeği hakkında ne düşünüyorsunuz bilginiz var mı.
Valla bende cocker var sadece havlıyo ama apartman bizim sorun olmuyor ama dediğin bernese dağ köpeğine baktım apartmana olurda biraz sorun yaşar büyük köpek ve dağ köpeği sonuçta ve baktım genetik hastalıkları var yaşam süreleride azmış youtubeden bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı