Goldenfir SSD nasıl?

Waynne

Hectopat
128GB modelini tam olarak 2 yıl, 512GB olan modelini 1 yıldır kullanıyorum. Hiçbir sıkıntısı yok. Tercih edilebilir.

Vergi ödemesi çıkacaktır. 15-25TL arası bir ücret ödersin.

Şimdi tekrar testini yaptım değerler bu şekilde. İsterseniz TR'de bilinen bir marka diye JD veya Adata SU serisini alabilirsiniz(!)
s.PNG

SSD'lerde yazılım önemli. Ayrıca bence Türkiye'den garantili almak daha mantıklı. Çok da fark yok.

20-30TL vergi ödersiniz. Beğendiyseniz indirimde alabilirsiniz. İlk kez bir şey aldığınız için orada yazan paraya gelir size. Vergiyi Aliexpress kuponu ile düşürmüş olursunuz.

SSD'lerde yazılım önemli. Ayrıca bence Türkiye'den garantili almak daha mantıklı. Çok da fark yok.

20-30TL vergi ödersiniz. Beğendiyseniz indirimde alabilirsiniz. İlk kez bir şey aldığınız için orada yazan paraya gelir size. Vergiyi Aliexpress kuponu ile düşürmüş olursunuz.

Yine de emin olamadım şimdi sonra da pişman olmak istemiyorum bir de kargo ortalama ne kadar sürede geliyor Malatya'da oturuyorum. Bir de vergi ücretini sonradan mı alacak yoksa burada siparişi verirken mi?

Bu ürünü almayı düşünüyorum diğer modellere göre daha uygun fiyatlı ve okuma yazma hızı da oldukça iyi. Sizce bir sıkıntı çıkar mı? Bu arada ilk defa Aliexpress'ten alışveriş yapacağım bu fiyatın üstüne ödeme yapacak mıyım? (Vergi vs.)

.
Sıcaklık sensörü bile olmayan kalitesiz bir SSD modeli. Yanlız buna rağmen 1 senedir sorunsuz kullanıyorum. Benim gibi her an bozulma riskini göze alıyorsan ve önemli veri depolamıyorsan alınabilir.

Yine de emin olamadım şimdi sonra da pişman olmak istemiyorum bir de kargo ortalama ne kadar sürede geliyor Malatya'da oturuyorum. Bir de vergi ücretini sonradan mı alacak yoksa burada siparişi verirken mi?
Kargo 10-20 günde geliyor genellikle. Vergiyi kapıda ürünü teslim alırken ödersiniz. Kaç GB modeli almayı düşünüyorsunuz?

Geri
Yukarı