Golf 7 1.2tsi bmt mi? Honda Civic 1.6 Elegance eco mu?

muallim

Kilopat
Daha fazla  
Bu iki araç arasında kaldık. Yakıt tüketimi olarak hangisi daha iyidir. Honda LPG'li golf ise Turbo. Sizce hangisi? Sıfır alacağız.

İnternette bir sürü şey dolanıyor kimi az yakıyor diyor kimi çok kafam karışık. Golf daha kaliteli bir araba gibi duruyor birde 2.elde biraz daha güçlü gibi. Birde LPG'li araba pek sevmiyorum bagaj hacmini de daraltıyor. Ailem Honda diyor ben golf onları ikna etmem gerek :)

İkinci eli daha güçlü Golf'ün tabii. Honda almazdım ben olsam. LPG takacaksan gidersin güzel bir 2. el mercedes çekersin, Prins LPG takarsın paşa paşa binersin. :)

Bu arada nerden alacaksın bilmiyorum ama şu doludan etkilenen araçlar olmasın. :) WV'nin depolarına dolu yağmıştı. Arabaları düzeltip satışa koydular tekrar.

Aykandan alacaz Adana. Ellerinde tek kalmış sonraki parti dediğin gibi depo sorunu nedeniyle Ekim sonunda gelecekmiş. 55000 dediler midline'a aman sonra tamir görmüş araba vermesinler.:)

Midline alma bir de almışken. Highline alınırsan hem satışı daha kolay olur hem de daha iyi olur. VW hep böyle yapıyor. Doğuş grubunun üç kağıdı bu da. İsteseler araba getirirler. İnsanları bekletiyorlar böyle. Yalan araba olmadığı. Bilerek yapıyorlar.

Midline alma bir de almışken. Highline alınırsan hem satışı daha kolay olur hem de daha iyi olur. WV hep böyle yapıyor. Doğuş grubunun üç kağıdı bu da. İsteseler araba getirirler. İnsanları bekletiyorlar böyle. Yalan araba olmadığı. Bilerek yapıyorlar.
Bu arada o VW. :) Almışken Comfortline'dan aşağıya düşme. 1.2 Tsi bir 1.4 değil ama atik. Ben VW alman yönündeyim. Bizde var ve çok memnunuz. 1.4 140 modeli. 140HP'ye göre gayet az yakıyor. [Normal Kullanımda]

Şu anki arabamız 2012 model Astra Classic 3 easytronik. Astra'dan Golf'e geçilir mi yani değiştirmeye değer mi? Konfor farkı çok mu? Yorumlarınız için teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı