GOM Player Video Açma Hatası

Alpi350

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar;
İnternetten indirdiğim Technopat inceleme videolarını media player açmadığından GOM player'i indirdim. Ancak videoya tıkladığımda bir hata çıkıyor ve video sessiz bir biçimde çalıyor.
Bu durumu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

as.JPG

Bu oyarıya tamam dedikten sonrada bu çıkıyor.

2.JPG

Bundan sonra video oynatılıyor ancak ses yok.

KLiteMegaCodecPack kur. Ses driverını kurmadıysan güncel olanını kur. Dosyanın düzgün indiğine emin ol. Yine sorun düzelmesse programı sil tekrar yükle, ya da başka bir program ile dene. VLC player kullanabilirsin. Ben dosyanın şahsen hatalı indiğini düşünüyorum. Tekrar indirin. Başka bir video oynatabiliyor musun ? Ses var mı ?

Videoda sorun yok çünkü aynı videoyu televizyondan sorunsuz bir biçimde izledim. Fakat galiba KLiteMegaCodecPack kurulu değil bende ona bir bakayım.

Video sorunsuz bir şekilde oynatıldı. Gom playerden denediğimde yine aynı hatayı verdi ancak. Bir de mp3'ler artık media player clasikten açılıyor normal media playerden neden açmıyor.?

1.JPG

Klite kurarken media player classic işaretli olduğu için. Media player işaretleseydiniz orda da sorunsuz oynatırdınız. Böyle idare edin classıc iyidir. Ayrıca GOM'u kaldırın. VLC player kullanın. Siz GOM'u nerden indirdiniz ? Programları daima kendi sitesinden indirmeye özen gösterin.

Klite Programı silip baştan yüklersem normal media playerden açar mı? Media player clasik pek bana göre değilde.

Kalıntı kalmaması için RevoUninstaller ile sil. Kurulum esnasında Media player clasic Media Player seçeneğini görürsün alttakini seç. Ayrıca Media Playerda video sorunlu mu çalışıyor ? Yoksa direk videoya tıklayınca Classicden başlattığınımı söylemeye çalışıyorsun ?

Video programı kurmadan önce media playerde çalmıyordu. Klite programını yükledikten sonra video açıldı ancak clasikten açılıyor. Ayrıca diğer mp3 formatındaki şarkılarda clasikten açılmaya başladı.

Media Playerda video sorunsuz oynatıyorsa sorun yok. Bunu elle ayarlayabilirsin. Videoya sağ tıkla, birlikte aç'a gel, ardından varsayılan program seç bölümünden bunu ayarlayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı