GoMobile mouse incelemesi

gomobile.jpg

Değerli arkadaşlarım benim gibi öğrenci olan dostlarım hepinizi bu konuya bekliyorum. Ben bu fareyi beni biraz idare etsin, yeni Game mouse alırım diyerek aldığım bir mouse. Ele tutuş hissi fena değil. Fakat çok hassas bir ürün. Bir düştü mü kafayı yemekte. Ama genel olarak fiyatına göre çok iyi. Oyunlarda sizi yarı yolda fazla bırakmaz. Ben aslında ön yargı ile aldığım bir mousedu ama aylar geçti. Sağlamlığını ve kalitesini koruyor. Genel olarak şu anlık memnunum ama daha iyisini almak için para biriktiriyorum. Size tavsiyem bu gibi ucuz ürünleri almayın. Alacaksanız daha orta bühçeli mouse almanızı tavsiye ediyorum. Dediğim gibi bütçeniz çok yeterli değilse alınacak bir ürün ama almayı, n aldırmayın. Ofis ve şirket türü yerlerde kullanabilirsiniz bu ürünü ama normal şartlarda kullanacaksanız önermiyorum (oyunlarda). Parası olmayan arkadaşlarım şimdiden gönül rahatlığı ile alabilir ama daha iyisini almanızı tavsiye ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığım mouse bugün bozulunca, yenisini almaya üşendim. 30 DK arabayla yol gitmem lazımdı. Bilgisayarı kullanmamaktansa, A101'den bunu aldım. Birkaç güne düzgün bir şey bakacağım.

Yalnız Mouse'un dokunuşu iğrenç, kenarları keskin. Mouse'a zımpara attım komple. 😀

Zımparadan sonra dokunuşu güzel oldu. Çekim, düğmelerin hassasiyeti, tıklama ve DPI, fiyatından beklenmeyecek kadar başarılı buldum.

Bu pil sorunu ben de yok yalnız. Resimdeki ile aynı model. Sizin cihazlar sorunlu olmasın?

Kullandığım mouse bugün bozulunca, yenisini almaya üşendim. 30 DK arabayla yol gitmem lazımdı. Bilgisayarı kullanmamaktansa, A101'den bunu aldım. Birkaç güne düzgün bir şey bakacağım.

Yalnız Mouse'un dokunuşu iğrenç, kenarları keskin. Mouse'a zımpara attım komple. 😀

Zımparadan sonra dokunuşu güzel oldu. Çekim, düğmelerin hassasiyeti, tıklama ve DPI, fiyatından beklenmeyecek kadar başarılı buldum.

Bu pil sorunu ben de yok yalnız. Resimdeki ile aynı model. Sizin cihazlar sorunlu olmasın?
Hocam haklısınız en iyi mouse diyemeyiz ama öğrenci adamı idare edecek bir mouse diyebiliriz çünkü ucuz etin yahnisi yenmez bizi idare etsin bir süre yeter yani çok da iyi bir mouse diyemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı