Bloody V7M Mouse İncelemesi

Arkadaşlar gerçekten kaliteli mouse isteyen arkadaşlar var ise ve avuç içi tutuşa sahip ise almalarını tavsiye ederim. İlk olarak aklımda Kinzu V3 ve Bloody V3 vardı. Fakat Kinzu'da yardımcı tuşlar yoktu, Bloody serisinde ise makrosu bir yerden sonra paralıydı. Ben hem çok para vermek istemiyordum hemde kaliteli bir mouse istiyordum. Böyle istekler karşısında böyle bir mouse gerçekten zor.

G300S kullanmama çok vakit oldu hem küçük hem de dışında bozulmalar ve çift tıklama gibi sorunları oluyordu. Benim elime hem küçük hemde hoşuma gitmemişdi doğrusunu söylemek gerekirse. Kinzu V3 almaya karar vermiş gibiydim ama tereddütlerim vardı. Bloody kötüleniyordu ama gidip kullandığımda hoşuma gitti elimde o doygunluk hissini hissettim.

Bloody V3 bulmuştun uygun fiyata güvenilir bir internet alışveriş firmasında onu alacaktım ki bir arkadaş bana böyle bir ürün sattığını ve ürünün gerçekten çok uygun fiyatlı ve sattığı ürünlerde kimsenin sorun yaşamadığını gördüm. Ürünü satın almaya karar verdim konuştuk ve en sonunda siparişi verdim. Ürün 1 gün içinde elimde oldu. Çoğu internet alışveriş firmasından daha hızlı geldi.

V7M'i ben daha çok plastik bekliyordum fakat beklediğimden kat kat daha iyi bir mouse çıktı. Makro olayı sıkıntı ama şuan 1000 tıklama var o bittikten sonra bakacağız. Ürün A4 Tech firması diye şüphe duymasın bende de öyleydi fakat gerçekten kaliteli bir ürün olduğu anlaşılıyor. Oyunlarda çok işe yarayan bir özelliği var FPS tarzı oyunlarda daha çok Core 3/4 diye bir özellik paralı ama gerçekten çok güzel bir özellik ben CS:GO çok oynayan bir kişiyim ve farkını hissedebiliyorsun. Daha bir çok özelliği mevcut ben size teknik detaylarını söyleyeceğim ama her şey teknik detay değil.

• 6X Ateşleme Hızı-3 msn buton tepki süresi ile 6 kat daha hızlı (Normal Mouse:18msn)
  • 3200dpi çözünürlük
  • 100-3200 DPİ çözünürlüğe kadar ayarlayabilme (Sürücü yüklendiğinde)
  • 160K dahili bellek
  • 8 Buton ve Tek Scroll
  • Işıklı, atış modu indikatörlü
  • 10 Milyon Klik tuş kullanım ömrü
  • 1000 Hz USB Fullspeed ile 8 kat daha hızlı
  • 3,68 MegaPixel/sn görüntü işleme
  • 30g maksimum hızlandırma
  • 75 inch/sn maksimum izleme hızı (yüzeye bağlı olarak)
  • 155 gr
  • 120 (b) x80 (e) x 42 mm
  • 180 cm kablo boyu
  • USB Fullspeed bağlantı
V7M'in V7'den farkı ise Metal X’Glides ile daha hassas ve dayanıklı zırhlı ayaklar bunlar farkı ama mouse pad ile kullanıyor isen daha iyi ve daha rahat oluyor.

• Holeless Motoru ile HD Hassasiyet
  • Metal X’Glides ile daha haswas ve dayanıklı zırhlı ayaklar-Skatez
  • Çok çekirdekli Sistem
  • Core1-Non FPS
  • Core2-Silah 3 ile 3 atış modu, Tek atış, Çift Seri Atış, 3 Seri Atış
    • Tuş 1-Tek Atış
    • Tuş N-Çift Seri Atış
    • Tuş 3-Üç Seri Atış
  • Core3-Ultra Silah-3
  • Otomatik Geri Tepme Önleyici
  • Bombalama modu
  • Gerçek Zamanlı Silah Ayarları
  • Mermi Yolu Ayarı
  • Cephanelik Yönetimi
  • Oscar Makro Düzenleme
  • Oscar Macro Paylaşma
Bunlar ise diğer özellikleri eğer sormak istediğiniz bir soru veya bir şey varsa çekinmeden sorabilirsiniz.

Fotoğraflar:

Bloody V7M Kutusu:

v7m1.jpg
v7m2.jpg

Kutunun içinden çıkanlar:

v7m3.jpg

Bloody v7M:

v7m4.jpg

Bloody V7M metal ayaklar, Bloody V7M metal ayakları normal mouse'un ayaklarına göre 100 kat daha fazla sürtünme ve daha fazla ilerleme gücü var.

v7m5.jpg

Eğer kimi arkadaşlar G300S'yi kötülediğimi düşünüyor ise öyle değil pençe tutuşu veya eli küçük olanlar için ideal bir mouse.

Unuttuğum bir şey var ise özür dilerim. Sorularınızı bekliyorum. Eksik bir yer var ise yorum yazın eksik olan yerleri tamamlarım. Avuç içi tutuşa eli kavramasını istiyor ve kaliteli bir mouse arıyorsanız tavsiye ederim. Eğer pençe tutuşu var ise de tercih edilebilir ama biraz büyük gelebilir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar gerçekten kaliteli mouse isteyen arkadaşlar var ise ve avuç içi tutuşa sahip ise almalarını tavsiye ederim. İlk olarak aklımda Kinzu V3 ve Bloody V3 vardı. Fakat Kinzu'da yardımcı tuşlar yoktu, Bloody serisinde ise makrosu bir yerden sonra paralıydı. Ben hem çok para vermek istemiyordum hemde kaliteli bir mouse istiyordum. Böyle istekler karşısında böyle bir mouse gerçekten zor.

G300S kullanmama çok vakit oldu hem küçük hem de dışında bozulmalar ve çift tıklama gibi sorunları oluyordu. Benim elime hem küçük hemde hoşuma gitmemişdi doğrusunu söylemek gerekirse. Kinzu V3 almaya karar vermiş gibiydim ama tereddütlerim vardı. Bloody kötüleniyordu ama gidip kullandığımda hoşuma gitti elimde o doygunluk hissini hissettim.

Bloody V3 bulmuştun uygun fiyata güvenilir bir internet alışveriş firmasında onu alacaktım ki bir arkadaş bana böyle bir ürün sattığını ve ürünün gerçekten çok uygun fiyatlı ve sattığı ürünlerde kimsenin sorun yaşamadığını gördüm. Ürünü satın almaya karar verdim konuştuk ve en sonunda siparişi verdim. Ürün 1 gün içinde elimde oldu. Çoğu internet alışveriş firmasından daha hızlı geldi.

V7M'i ben daha çok plastik bekliyordum fakat beklediğimden kat kat daha iyi bir mouse çıktı. Makro olayı sıkıntı ama şuan 1000 tıklama var o bittikten sonra bakacağız. Ürün A4 Tech firması diye şüphe duymasın bende de öyleydi fakat gerçekten kaliteli bir ürün olduğu anlaşılıyor. Oyunlarda çok işe yarayan bir özelliği var FPS tarzı oyunlarda daha çok Core 3/4 diye bir özellik paralı ama gerçekten çok güzel bir özellik ben CS:GO çok oynayan bir kişiyim ve farkını hissedebiliyorsun. Daha bir çok özelliği mevcut ben size teknik detaylarını söyleyeceğim ama her şey teknik detay değil.

• 6X Ateşleme Hızı-3 msn buton tepki süresi ile 6 kat daha hızlı (Normal Mouse:18msn)
  • 3200dpi çözünürlük
  • 100-3200 DPİ çözünürlüğe kadar ayarlayabilme (Sürücü yüklendiğinde)
  • 160K dahili bellek
  • 8 Buton ve Tek Scroll
  • Işıklı, atış modu indikatörlü
  • 10 Milyon Klik tuş kullanım ömrü
  • 1000 Hz USB Fullspeed ile 8 kat daha hızlı
  • 3,68 MegaPixel/sn görüntü işleme
  • 30g maksimum hızlandırma
  • 75 inch/sn maksimum izleme hızı (yüzeye bağlı olarak)
  • 155 gr
  • 120 (b) x80 (e) x 42 mm
  • 180 cm kablo boyu
  • USB Fullspeed bağlantı
V7M'in V7'den farkı ise Metal X’Glides ile daha hassas ve dayanıklı zırhlı ayaklar bunlar farkı ama mouse pad ile kullanıyor isen daha iyi ve daha rahat oluyor.

• Holeless Motoru ile HD Hassasiyet
  • Metal X’Glides ile daha haswas ve dayanıklı zırhlı ayaklar-Skatez
  • Çok çekirdekli Sistem
  • Core1-Non FPS
  • Core2-Silah 3 ile 3 atış modu, Tek atış, Çift Seri Atış, 3 Seri Atış
    • Tuş 1-Tek Atış
    • Tuş N-Çift Seri Atış
    • Tuş 3-Üç Seri Atış
  • Core3-Ultra Silah-3
  • Otomatik Geri Tepme Önleyici
  • Bombalama modu
  • Gerçek Zamanlı Silah Ayarları
  • Mermi Yolu Ayarı
  • Cephanelik Yönetimi
  • Oscar Makro Düzenleme
  • Oscar Macro Paylaşma
Bunlar ise diğer özellikleri eğer sormak istediğiniz bir soru veya bir şey varsa çekinmeden sorabilirsiniz.

Fotoğraflar:

Bloody V7M Kutusu:

Eki Görüntüle 105750 Eki Görüntüle 105751

Kutunun içinden çıkanlar:

Eki Görüntüle 105752

Bloody v7M:

Eki Görüntüle 105753

Bloody V7M metal ayaklar, Bloody V7M metal ayakları normal mouse'un ayaklarına göre 100 kat daha fazla sürtünme ve daha fazla ilerleme gücü var.

Eki Görüntüle 105754

Eğer kimi arkadaşlar G300S'yi kötülediğimi düşünüyor ise öyle değil pençe tutuşu veya eli küçük olanlar için ideal bir mouse.

Unuttuğum bir şey var ise özür dilerim. Sorularınızı bekliyorum. Eksik bir yer var ise yorum yazın eksik olan yerleri tamamlarım. Avuç içi tutuşa eli kavramasını istiyor ve kaliteli bir mouse arıyorsanız tavsiye ederim. Eğer pençe tutuşu var ise de tercih edilebilir ama biraz büyük gelebilir.
1000 Tıklama olayını senin için çözebilirim. PM atman yeterli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı