Gondola binince nefes alamama ve el uyuşması

aspenaX

Decapat
Merhaba, ilk gondola bindiğimde kendimi çok kötü hissetmiştim nefes alamıyordum, 2. kez bir daha bineyim dedim dün bu sefer gondol hızlanmasa bile nefesim kesilmeye başladı ve sol elim uyuştu. Sizce bir sağlık sorunum mu var? Doktora gidin yazacaksanız hiç yazmayın, zaten gideceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gondolun hangi tarafında oturuyordunuz? Gondola bindiğimde sağ ve sol taraftan ziyade orta tarafa oturmaya çalışıyorum çünkü yükseklik korkum var ve sağ tarafta otururken sağ tarafta en yukarıya çıktığında ya da sol taraftayken sol tarafın en yukarısına çıktıktan sonra aşağı bir anda inince benim de kalbim ağrımaya başlıyordu. Yükseklik korkum olduğu için daha da binemedim. Sizde de yükseklik korkusunun etkisiyle anlık etki olabilir. Bir de ikinci binişinizmiş, gayet normal gibi geldi.

Gondolun hangi tarafında oturuyordunuz? Gondola bindiğimde sağ ve sol taraftan ziyade orta tarafa oturmaya çalışıyorum çünkü yükseklik korkum var ve sağ tarafta otururken sağ tarafta en yukarıya çıktığında ya da sol taraftayken sol tarafın en yukarısına çıktıktan sonra aşağı bir anda inince benim de kalbim ağrımaya başlıyordu. Yükseklik korkum olduğu için daha da binemedim. Sizde de yükseklik korkusunun etkisiyle anlık etki olabilir. Bir de ikinci binişinizmiş, gayet normal gibi geldi.
Hocam en arka ortada oturuyordum 2. binişim ama gerçekten bu korku değil ayrı bir boyut sanki nefes alamıyorum ellerim uyuşuyor.

Hocam en arka ortada oturuyordum 2. binişim ama gerçekten bu korku değil ayrı bir boyut sanki nefes alamıyorum ellerim uyuşuyor.

Kardeşim sana kötü geliyor demek ki ani hareket eden şeyler binme ya olur biter.

@aspenaX, üstteki arkadaşın dediği gibi gondol size göre de olmayabilir. Doktor net teşhisi koyacaktır da eğer bir hastalığınız çıkmazsa bence gondola binmeye devam etmeyin derim. Demek ki size göre değil.

Geri
Yukarı