Çözüldü Good Lock uygulaması kullanılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheRelAx

Decapat
Daha fazla  
Cihazım M33 UI sürümü ise "One UI 5.1" Core versiyonu değil ama olmamasına rağmen neden good lock uygulamasını kullanamıyorum? Android sürümüm 13.

Cihazım M33 UI sürümü ise "One UI 5.1" Core versiyonu değil ama olmamasına rağmen neden good lock uygulamasını kullanamıyorum? Android sürümüm 13.

Kanka o uygulamanın TR de sıkıntıları vardı en son. Şu an bilmiyorum ama arkadaşın dediği gibi fıne lock kullanabilirsin. SamMobile'dan uygulamaları APK indirip kur çalışmada fark yok.

Samsung M33 One UI Core değil, One UI kullanıyor. Sadece Good Lock desteklemiyor. Onun yerine Fine Lock kullanabilir.
Güzel kardeşim, sayende uyarı aldım:) hiç gerek yoktu ama senin bileceğin iş o, anladık M33 OneUI core yüklü bir cihaz değil, hiç yoksa başka 3 aklındaki sorularını yok etmiş olabilirim, sen bunu bilerek bu cihazı alıyorsun, M serisi 2 yıl android güncellemesi almakla beraber kısıtlı cihazlar olduğunu bilmen gerekir, resmi çözümleri yok. Ben galaxy M52 5G cihazını kullanırken bende gram problem yok, Fine Lock ile istediğim her şeyi yapıyorum. Sana gelecek olursa bir çözümü yok maalesef, Good Lock özelliklerinden mahrum kalacaksınız. Gerçi tüm Galaxy M30 serisinde böyle bu sorun. İsterseniz buna da yanlış bilgi deyin. 😃

Güzel kardeşim, sayende uyarı aldım:) hiç gerek yoktu ama senin bileceğin iş O, anladık M33 One UI Core yüklü bir cihaz değil, hiç yoksa başka 3 aklındaki sorularını yok etmiş olabilirim, sen bunu bilerek bu cihazı alıyorsun, m serisi 2 yıl Android güncellemesi almakla beraber kısıtlı cihazlar olduğunu bilmen gerekir, resmi çözümleri yok. Ben Galaxy M52 5G cihazını kullanırken bende gram problem yok, fine lock ile istediğim her şeyi yapıyorum. Sana gelecek olursa bir çözümü yok maalesef, good lock özelliklerinden mahrum kalacaksınız. Gerçi tüm Galaxy M30 serisinde böyle bu sorun. İsterseniz buna da yanlış bilgi deyin. 😃

Eğer sorumu okusaydın uyarı bile almazdın.

Güzel kardeşim, sayende uyarı aldım:) hiç gerek yoktu ama senin bileceğin iş o, anladık M33 OneUI core yüklü bir cihaz değil, hiç yoksa başka 3 aklındaki sorularını yok etmiş olabilirim, sen bunu bilerek bu cihazı alıyorsun, M serisi 2 yıl android güncellemesi almakla beraber kısıtlı cihazlar olduğunu bilmen gerekir, resmi çözümleri yok. Ben galaxy M52 5G cihazını kullanırken bende gram problem yok, Fine Lock ile istediğim her şeyi yapıyorum. Sana gelecek olursa bir çözümü yok maalesef, Good Lock özelliklerinden mahrum kalacaksınız. Gerçi tüm Galaxy M30 serisinde böyle bu sorun. İsterseniz buna da yanlış bilgi deyin. 😃
Yanlış bir şey söylemeseydin uyarı almazdın ?

Söylediğim doğru bilgiydi aslında, Core cihazlar kısıtlı, bana gelip teşekkür edeceğine, yalnızca yaptığım hataya focuslanmanız size kalmış, gözümüzden kaçar bir şey olur değil mi?
M33 One UI Core kullanmıyor. Kendinle bile çelişkiye düşüyorsun. Doğru bilgi ve yaptığın hata ?

Geri
Yukarı