GoodNotes 6 güncellemesi

zxbc123

Picopat
Daha fazla  
Ben 5 gün önce GoodNotes 5'in tek seferlik sürümünü almıştım ve şu anda GoodNotes 6'yı çıkarmışlar. Ve tekrardan para istiyorlar bu sefer tek seferliği de 600 lira yapmışlar. Satın alınanları geri yükle dediğimde de hiçbir satın alma bulunamadı diyor. Ne yapmam gerekiyor? 2 saat önce gelmiş bu güncelleme
Tekrar para vermek mi zorundayım? Bilen biri yazarsa sevinirim.

Çok kötü bir durum. Aynısını Notability de yaparsa şaşmamalı. Onda da 14.0 sürümü çıkmıştı. Ben öncesinde paralı versiyonu tek sefere mahsus yapılan bir %90 indirimle aldım. Gerek de yoktu ama şu an Notability'i kullanıyorum. Sorun yok. İnşallah da olmaz.

Çok kötü bir durum. Aynısını Notability de yaparsa şaşmamalı. Onda da 14.0 sürümü çıkmıştı. Ben öncesinde paralı versiyonu tek sefere mahsus yapılan bir %90 indirimle aldım. Gerek de yoktu ama şu an Notability'i kullanıyorum. Sorun yok. İnşallah da olmaz.

Size de güncelleme gelir hocam yakında😅😅 iki uygulama da birbirleriyle yarış içerisinde zaten.

Bana da aynısı oldu ayarlardan downgrade diye bir option var onu kapatarak GoodNotes 5 sürümünü sonsuza kadar kullanabilirsiniz.

@zxbc123

Son düzenleme:
Merhaba.
Bende güncelleme yapmıştım ücret ile karşılaştım. Goodnotes 5’i geri yükleyebiliyormuyuz.
Goodnotes 5’i tek seferlik almıştım kullanıyodum.

Geri
Yukarı