GoodNotes 6 güncellemesi

Merhaba.
Bende güncelleme yapmıştım ücret ile karşılaştım. GoodNotes 5'i geri yükleyebiliyor muyuz?
GoodNotes 5'i tek seferlik almıştım kullanıyordum.

Merhaba. Bunu yapmak için; ayarlar>sürümü düşür> GoodNotes'u 6 sürümde çalıştır'a basın.
Devre dışı kalacaktır. GoodNotes 6'dan 5'e düştükten sonra istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.
Bende GoodNotes 6'yı tek seferlik aldım onu kullanıyorum😇 😇

Goodnotes ayarlarında sürüm düşür yok nerden yapıldığını anlatabilirmisiniz rica etsem

Dosya Ekleri

• IMG_0040.png
    IMG_0040.png
    277,4 KB · Görüntüleme: 286
GoodNotes ayarlarında sürüm düşür yok nereden yapıldığını anlatabilir misiniz rica etsem.

Siz zaten GoodNotes 5'i kullanıyorsunuz attığınız ekran görüntüsünde. GoodNotes 6'ya geçtiyseniz ve GoodNotes 5'e geçmek istiyorsanız sürüm düşürün demiştim 😁 😁. Şu an GoodNotes 5'i kullanıyorsanız sürümü düşürmenize gerek yok, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 🙃

Hocam şimdi bende 5 Full sürüm olarak var 1 yıl önce falan almıştım 200e App Store'dan eğer 6ya güncellersem 5I kullanmaya devam edebiliyor muyum yoksa güncellemememmi lazım.

Edebiliyorsun. Ben de aynı şekilde 1 yıl önce sınırsız sürüm almıştım. Kullanıyorum.
6 da zaten değişiklik yok denecek kadar.
Neden 6 demişler ilginç gerçekten.

@zxbc123 @abdulqedir @Jex Blake @Camila

Merhaba bende goodnote5 uygulaması full sürümünü almak istiyorum uygulamadan girdimi 300 TL yazıyor şimdi alsam goodnote 5 Full olarak kullanabilir miyim yoksa artıkın Full kullanmama izin vermiyorlar mı bir de yine para isterler mi cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ben 5 gün önce GoodNotes 5'in tek seferlik sürümünü almıştım ve şu anda GoodNotes 6'yı çıkarmışlar. Ve tekrardan para istiyorlar bu sefer tek seferliği de 600 lira yapmışlar. Satın alınanları geri yükle dediğimde de hiçbir satın alma bulunamadı diyor. Ne yapmam gerekiyor? 2 saat önce gelmiş bu güncelleme
Tekrar para vermek mi zorundayım? Bilen biri yazarsa sevinirim.

Bana da aynısı oldu ayarlardan downgrade diye bir option var onu kapatarak GoodNotes 5 sürümünü sonsuza kadar kullanabilirsiniz.

@zxbc123

Ben indirdim almadan 5'i istediğim gibi kullanıyorum.
Seçersem 6'yı alıp güncelleme de alabiliyorum.

Merhaba.
Bende güncelleme yapmıştım ücret ile karşılaştım. Goodnotes 5’i geri yükleyebiliyormuyuz.
Goodnotes 5’i tek seferlik almıştım kullanıyodum.

Goodnotes ayarlarında sürüm düşür yok nerden yapıldığını anlatabilirmisiniz rica etsem

hocam şimdi bende 5 full sürüm olarak var 1 yıl önce falan almıştım 200e appstoredan eğer 6ya güncellersem 5i kullanmaya devam edebiliyomuyum yoksa güncellemememmi lazım
Merhaba bende goodnote5 uygulaması full sürümünü almak istiyorum uygulamadan girdimi 300 TL yazıyor şimdi alsam goodnote 5 Full olarak kullanabilir miyim yoksa artıkın Full kullanmama izin vermiyorlar mı bir de yine para isterler mi cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
@zxbc123 @abdulqedir @Jex Blake @Camila

Merhaba bende goodnote5 uygulaması Full sürümünü almak istiyorum uygulamadan girdimi 300 TL yazıyor şimdi alsam goodnote 5 Full olarak kullanabilir miyim yoksa artıkın Full kullanmama izin vermiyorlar mı bir de yine para isterler mi cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba bende goodnote5 uygulaması Full sürümünü almak istiyorum uygulamadan girdimi 300 TL yazıyor şimdi alsam goodnote 5 Full olarak kullanabilir miyim yoksa artıkın Full kullanmama izin vermiyorlar mı bir de yine para isterler mi cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Şu an GoodNotes 6'yı alabilirsin Full sürümü alınca sınırsız kullanabilirsin diye biliyorum yıllık abonelik almamaya dikkat et.

Şu an GoodNotes 6'yı alabilirsin Full sürümü alınca sınırsız kullanabilirsin diye biliyorum yıllık abonelik almamaya dikkat et.

Merhaba bende goodnote5 tam sürümü satın almak istiyorum alabilir miyim uyguladan girdimi 300 TL yazıyor oradan satın alsam goodnote 5 tam sürüm kullanabilir miyim acaba yoksa GoodNote 6 aldıracak anlamadım.

Geri
Yukarı