Google adblock kullananları banlayabilir mi?

Opera aşırı yavaş ya.

Arama hızı konusunda benim algıladığım fark göremedim açıkçası. Tarayıcı üzerinden download yaparken daha hızlı sonuç alıyorum diyebilirim. Tabi bunlar şahsi gözlemlerim. Test yapmak lazım. Veya yavaş olup da, uygulamaları çok kullanışlı olduğu için bana hızlı geliyor olabilir. Entegre WhatsApp web, Facebook gibi uygulamalar var. Geçiş çok hızlı ve arka plana atabiliyorsun. Gezerken mesaj atabiliyorsun.

Opera mini tavsiye ederim. Ek yazılma gerek olmaksızın reklam engelleme ve VPN özellikleri kullanılabiliyor. Reklam engelleme özelliği aşırı stabil ve kusursuz çalışıyor şu ana kadar. Google Chrome tarayıcısına nazaran %50 daha az RAM tüketimi söz konusu.
Ara yüzü korkutmasın, aksine 1-2 saatlik kullanım sonrası çok iyi alışıyorsun. Çok da kullanışlı bence. Hatta telefona bile yükledim. Chrome hamallık dedim resmen.

Uzun bir süre Opera GX kullandım. Dahili VPN, reklam engelleme ve birçok fonksiyonu gayet işe yarar evet lakin konu en önemli şey olan hıza gelince Chrome'un farkı çok net bir biçimde anlaşılıyor. Bir çok defa YouTube'da video izlerken yüklenmiyor yaşayıp anında Chrome'a geçip sıkıntısız izleyebildim.

Uzun bir süre Opera GX kullandım. Dahili VPN, reklam engelleme ve birçok fonksiyonu gayet işe yarar evet lakin konu en önemli şey olan "hız"a gelince Chrome'un farkı çok net bir biçimde anlaşılıyor. Bir çok defa YouTube'da video izlerken yüklenmiyor yaşayıp anında Chrome'a geçip sıkıntısız izleyebildim.

Opera daha çok RAM harcıyor ayrıca.Açılan sekmeye göre değişir fakat 2 sekmeyle 600 mb harcayan Opera aynı sekmelerle Chromedan açınca 450 mb'ı geçmiyor.

Uzun bir süre Opera GX kullandım. Dahili VPN, reklam engelleme ve birçok fonksiyonu gayet işe yarar evet lakin konu en önemli şey olan "hız"a gelince Chrome'un farkı çok net bir biçimde anlaşılıyor. Bir çok defa YouTube'da video izlerken yüklenmiyor yaşayıp anında Chrome'a geçip sıkıntısız izleyebildim.

Garip sizin yaşadığınız sorunu bende Chrome ile yaşamıştım sorundan Chrome'yi tekrar yükleyerek kurtuldum.

Opera daha çok RAM harcıyor ayrıca. Açılan sekmeye göre değişir fakat 2 sekmeyle 600 MB harcayan Opera aynı sekmelerle Chrome'dan açınça 450 geçmiyor.

Ben Opera mini kullanıyorum. Ve buna kesinlikle katılmıyorum. %50 daha az RAM kullanımı alıyorum. PC başına geçince ekran görüntüsü atabilirim.

YouTube Vanced kullanırsanız bırakın Google'ın banlamasını hesabınız kötü amaçlı kişiler tarafından çalınabilir. Sonuçları çok kötü olacaktır.

Milyonlarca kisi (ben de dahil) kullaniyor bu uygulamayi. Bu zamana kadar bir kisinin bile hesabinin calindigina rastlanilmadi.

Dogru yerden indirdiginiz sürece YouTube Vanced gayet güvenilir bir uygulama. Yillardir banka uygulamasi yüklü olan telefonumda kullaniyorum.

Son düzenleme:
Ben Opera mini kullanıyorum. Ve buna kesinlikle katılmıyorum. %50 daha az RAM kullanımı alıyorum. PC başına geçince ekran görüntüsü atabilirim.

Sıkıntısı var Opera'nın RAM tüketimde ama atın bakalım belki kullanıcı kaynaklıdır.
Milyonlarca kisi (ben de dahil) kullaniyor bu uygulamayi. Bu zamana kadar bir kisinin bile hesabinin calindigina rastlanilmadi.

Dogru yerden indirdiginiz sürece YouTube vanced gayet güvenilir bir uygulama. Yillardir banka uygulamasi yüklü olan telefonumda kullaniyorum.

Evet öyle baktım ama hala emin olamıyor insan sonuçta güvenilir uygulamalar bile neler neler yapabiliyor. Açık kaynaklı uygulama bunlar oradan güveniyorum biraz. Google hesabım giderse uPlay Steam E devlet banka hepsi Google hesabıma kayıtlı. İçin rahatlasın diye ya yeni Google hesabıyla gireceğim ya da Microsoft hesabıma aktaracağım.

Son düzenleme:

Dogru yerden indirdiginiz sürece Youtube Vanced gayet güvenilir bir uygulama. Yillardir banka uygulamasi yüklü olan telefonumda kullaniyorum.
Evet ama bir saldırı olursa patlayacaktır. Çünkü onun da kendi vanced hizmetleri var şifreniz de dahil olmak üzere her şeyinizi oraya giriyorsunuz. Google kadar güvenilir olmadığı kesin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı