Google adblock kullananları banlayabilir mi?

The Batman

Decipat
Yer
Gotham
Google ilkelerine göre reklam engellemek ya da uygulamasını modlamak normalde yasakmış. Hesabı askıya alma ihtimalleri var deniyor. YouTube Vanced tarzı değiştirilmiş uygulamaları ana hesapla kullanmak bu yüzden mi sakıncalı olabilir deniyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Google ilkelerine göre reklam engellemek ya da uygulamasını modlamak normalde yasakmış. Hesabı askıya alma ihtimalleri var deniyor. YouTube Vanced tarzı değiştirilmiş uygulamaları ana hesapla kullanmak bu yüzden mi sakıncalı olabilir deniyor?
AdBlocker programları ve YouTube Vanced ayrı program. Birisi korsan öbürü ise Chrome mağazasında bile olan bir şey. YouTube Vanced kullanırsanız bırakın Google'ın banlamasını hesabınız kötü amaçlı kişiler tarafından çalınabilir. Sonuçları çok kötü olacaktır. AdBlock kullanmakta ise bir sakınca yok. Sizin tercihiniz.

AdBlocker programları ve YouTube Vanced ayrı program. Birisi korsan öbürü ise Chrome mağazasında bile olan bir şey. YouTube Vanced kullanırsanız bırakın Google'ın banlamasını hesabınız kötü amaçlı kişiler tarafından çalınabilir. Sonuçları çok kötü olacaktır.
Baya bir araştırmasını yaptım hatta ilk bu siteden bir kaç kişi kullanıyorum diye önerdi.Bende arada kaldım.Çok işime de yarıyor.Premıum pahalı bana kalırsa öğrenci olanıda dahil her ay 10 tl kesecek.Ayrıca bu site korsana destek vermiyorken Vanced hakkında konular açılabiliyor o da ilginç geldi bana.

Opera mini tavsiye ederim. Ek yazılma gerek olmaksızın reklam engelleme ve VPN özellikleri kullanılabiliyor. Reklam engelleme özelliği aşırı stabil ve kusursuz çalışıyor şu ana kadar. Google Chrome tarayıcısına nazaran %50 daha az RAM tüketimi söz konusu.
Ara yüzü korkutmasın, aksine 1-2 saatlik kullanım sonrası çok iyi alışıyorsun. Çok da kullanışlı bence. Hatta telefona bile yükledim. Chrome hamallık dedim resmen.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı