Google Ads şüpheli e-posta

Uçan adam

Decapat
Daha fazla  
Ekran Alıntısı - Kopya.PNG

Google ads rapor üyeliğine abone olduğuma dair bir e-posta aldım halbuki Google ads hesabım falan yok. Muhtemelen oltalama ama emin olmak için soruyorum ne yapmalıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1075852

Google ads rapor üyeliğine abone olduğuma dair bir e-posta aldım halbuki Google ads hesabım falan yok. Muhtemelen oltalama ama emin olmak için soruyorum ne yapmalıyım.
Herhangi bir reklamı şikayet etmişsiniz sanırım. O yüzden gelmiş. Veya sizin YouTube hesabınızla evinizden birisi yapmış olabilir. Bu abonelik vesaire değil yani içiniz rahat olsun. Kısa bir translate işlemi aslında.

Postada "Google ad rapor üyeliğine abone olduğunuz" gibi bir bilgi verilmiyor. Anlaşılan bir reklamı şikayet etmişsiniz ve şikayet ettiğiniz reklamın incelendiğinden bahsediliyor.

Submit'i subscribe diye okumuşum o yüzden Google ad rapor üyeliği diye anlamışım.
E-posta Google'dan gelmiş oltalama değil yani. Yakın bir zamanda reklam rapor ettiğimi hatırlamıyorum ama neyse. Muhtemelen yanlış gönderilmiş veya rapor ettim ama ben hatırlamıyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı