Google Adsense - Youtube Başarı Hikayem

Elektronik devre yapıp videosunu atabilirim. Ya da ürün inceleme videosu olabilir. Aynı şekilde oyun videosu çekip incelemesini de atabilirim.

Hocam ben araştırdım adsense yi ülke ayarlarını değiştirin diyor. Bende bi bulamadım adsense ye başvuracağım. Bu arada youtube kanalınızın adını verirseniz abone olabilirim.
Spam yaptığımdan veremem. 15-20 kanalım var. Günde 1-2 tane kanal yapıyorum. 100 - 150 civarı video atıyorum. (Bot ile)

Mesela buradan izle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Spam yaptığımdan veremem. 15-20 kanalım var. Günde 1-2 tane kanal yapıyorum. 100 - 150 civarı video atıyorum. (Bot ile)

Mesela buradan izle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamadır hocam. Bu arada iban numarası yazmıştınız değil mi?

Merhaba arkadaşlar.
Ben Kasım'ın son haftasından beri Youtube - Adsense Para kazanmaya başladım. Size kendimden biraz bahsedeyim.

Zaten @Recep Baltaş bilir. O da bu siteden ve Youtube'den Adsense yoluyla para kazanıyor.
Bu yol ile büyük paralar kazanılabiliyor. Ben mesela karne gününde paramı alacağım. Miktar belirtmek istememiştim fakat bu işin ne kadar kazandırdığını görmeniz için belirteceğim. Cuma günü 3.350 TL gibi bir miktar para alacağım Adsense'den. Technopat da bu tarihte alacak.

Her ayın 22'si ödeme günü. 11-12'si ne kadar alacağımızın belirlenme günü. Diğer ay alacağım para daha ayın bitmesine 10 gün varken 800 TL'yi geçmiş durumda. 1000 TL zor çıkacak. Aralık ayı bereketli geçmişti. Ama olsun iyi para. Sonuçta 15 yaşında bir liseliyim.

Hayırlı günler.
İyi günler acaba Gebze-Çayırova'da hangi lisedesiniz ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı