Google alternatifi arama motoru önerisi

Yer
Şaşmaz Otosanayi
Daha fazla  
Selam.

Google da özellikle son zamanlarda ortaya çıkan saçma sapan internet sitelerini hepimiz fark etmişizdir. Bu nedenden dolayı farklı bir arama motoru kullanmayı düşünüyorum. Ne önerirsiniz? DuckDuckGo nasıldır?

Selam.

Google da özellikle son zamanlarda ortaya çıkan saçma sapan internet sitelerini hepimiz fark etmişizdir. Bu nedenden dolayı farklı bir arama motoru kullanmayı düşünüyorum. Ne önerirsiniz? DuckDuckGo nasıldır?

DuckDuckGo'yu 1 gün kullandım fakat sevemedim bir türlü. Arama sonuçları çoğu zaman çıkmıyor. Bütün cümleyi kendin yazman lazım. Sağda gösterilen Wiki bilgileri İngilizce oluyor, ayarlardan Türkçe seçmeme rağmen düzelmedi.

Selam.

Şahsen Google'dan kopamıyorum, Bing ya da Bing tabanlı Ecosia bakılabilir.

DuckDuckGo güzel alternatif ama çok eksiği var. Arama sonuçları diğerleri kadar isabetli değil. Website veri tabanı kısıtlı. DuckDuckGo'ya alternatif olarak Yandex'i öneririm.

Geri
Yukarı