Google Arama Motoru Virüsü

Bende google ads olarak düşündüm hocam adblock kullanmıyorken banada çıkıyordu artık çıkmıyor.
Adblock işe yarıyor. Arkadaşa konu ile alakalı farklı siteler çıkmasının sebebi ise oturum açmamış olmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Bildiğiniz üzere google gezdiğiniz siteler, baktığınız ürünler üzerinden analizler yapıp, karşımıza reklam çıkarıyor.

Virüs değil "Ads" yani advertisement reklam çıkıyor.

1. Google Hesabınıza gidin.
  2. Sol gezinme panelinde Veri ve kişiselleştirme'yi tıklayın.
  3. Reklam kişiselleştirme panelinde Reklam ayarlarına git'i tıklayın.
  4. Kapalıysa Reklam Kişiselleştirme'yi açın.
  5. "Reklamları kişiselleştirme" bölümünün altında Kişisel bilgileriniz'i seçin.
    • Bilgilerinizi güncellemek için Güncelle'yi seçin. Ekranda gösterilen adımları uygulayın.
    • Bir ilgi alanını kaldırmak için Kapat'ı seçin. Kapat'ı seçerek işlemi onaylayın.
    • İlgi alanını geri almak için, Devre dışı bıraktıklarınız'ı seçin. İstediğiniz ilgi alanını seçin ve Tekrar aç'ı belirleyin.
Google destek böyle bir metin paylaşmış. Göz atabilirsiniz. Gördüğünüz reklamları kontrol etme - Android - Reklamlar Yardım
Bende google ads olarak düşündüm hocam adblock kullanmıyorken banada çıkıyordu artık çıkmıyor.
Yok arkadaşlar, ikinizin dediğini de yaptım işe yaramadı. Hala aynı.
Adblock işe yarıyor. Arkadaşa konu ile alakalı farklı siteler çıkmasının sebebi ise oturum açmamış olmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Bildiğiniz üzere google gezdiğiniz siteler, baktığınız ürünler üzerinden analizler yapıp, karşımıza reklam çıkarıyor.
👎 Adblock işe yaramıyor, oturumla alakası yok, zaten oturumum açıktı hep, fotolarda kapalıydı sadece.

Hocam arkadaşın dediği google reklamları değil mi?
Değil.
İnsanlar o programlarla taratmış sonuç alamamış, ben neden taratıyım? Farklı bir sonucu olacağını düşünmüyorum
Senle onun bilgisayar aynı mı? Aynı şey olduğunu nereden biliyorsun. Madem yapmadın niye konuları etiketliyorsun. Seninle bir bağları yok.
Çözülmedi diyorsun çözülmediğini nereden biliyorsun? İlla çözüldü olarak etiket mi lazım.
Yazılanları uygula sonuçlarını bildir.

Değil.

Senle onun bilgisayar aynı mı? Aynı şey olduğunu nereden biliyorsun. Madem yapmadın niye konuları etiketliyorsun. Seninle bir bağları yok.
Çözülmedi diyorsun çözülmediğini nereden biliyorsun? İlla çözüldü olarak etiket mi lazım.
Yazılanları uygula sonuçlarını bildir.

Dostum sen neye yükseliyorsun anlamıyorum. Kasparsky ile tarattım gene temiz. Sen bir daha cevap atma arkadaşım.

Yeni konular

Geri
Yukarı