Google arama sonuçları 5 saniye sonra kayboluyor

Tolgaavc

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Google'da bir şey aratıyorum arattıgım şeyin sonuçları çıkıyor ama 5 saniye sonra sonuçlar gidiyor dümdüz ekran oluyor. Neden böyle oluyor? Bilgisi olan var mı?

1681029482763.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar aynı sorunu ofisimdeki bilgisayarımda yaşıyorum. Opera veya Chrome hiç fark etmiyor sorun bütün tarayıcılarda. Sağlayıcı ile alakası olabilir mi diye düşünmeye başladım evde TürkNet ofiste Türk Telekom kullanıyoruz.

Sorunun çözümünü buldum.
1. Windows+R yapın açılan yere Regedit yazın.
2. \HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings bunu yukarı kısma yazın yada yolu izleyerek settings kısmına gelin.
3. ProxySettingsPerUser yazan seçeneğe çift tıklayarak '0' olan değeri '1' yapın.

Son düzenleme:
Arkadaşlar aynı sorunu ofisimdeki bilgisayarımda yaşıyorum. Opera veya Chrome hiç fark etmiyor sorun bütün tarayıcılarda. Sağlayıcı ile alakası olabilir mi diye düşünmeye başladım evde TürkNet ofiste Türk Telekom kullanıyoruz.

Sorunun çözümünü buldum.
1. Windows+R yapın açılan yere Regedit yazın.
2. \HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings bunu yukarı kısma yazın yada yolu izleyerek settings kısmına gelin.
3. ProxySettingsPerUser yazan seçeneğe çift tıklayarak '0' olan değeri '1' yapın.
Hakikaten işe yaradı. Yıllardır beraber yaşadığım virüs komple yok oldu. Helâl olsun valla! Bu neden oluyor biliyor musunuz?

Ekstra ekleme yapmak gerekirse bu işlemi sürekli her gün PC'yi açtığınız vakit yapmanız gerek. Yoksa PC'yi yeniden açtığınız zaman bu sorunla yeniden karşılaşıyorsunuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı