Google arama sonuçlarında yabancı uzantılı siteler çıkıyor

UltimateTeam

Centipat
Ne ararsam arayayım çoğu kez bu tip sonu nl, es, fr gibi yabancı uzantılarla biten sitelerle karşılaşıyorum. FIFA kariyer takım önerisi ya da matematik deneme tavsiyesi gibi sıradan şeylerde bile çıkmaya devam ediyor. Site başlığı ve açıklamasında yazdığım şeyle ilgili kelimeler var ama link kısmı hiç güven vermiyor. Opera'ya da Samsung internet üzerinden denedim yine çıkıyor. Virüs taraması yapınca da bir şey çıkmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Edit: Google yerine DuckDuckGo kullanarak aynı aramayı yaptım, bu tarz siteleri görmedim. Sanırım google ile alakalı ama emin olamadım.

Arama sonuçları ayarlarınızı kontrol edebilir misiniz?

Adsız.jpg

Ne ararsam arayayım çoğu kez bu tip sonu nl, es, fr gibi yabancı uzantılarla biten sitelerle karşılaşıyorum. FIFA kariyer takım önerisi ya da matematik deneme tavsiyesi gibi sıradan şeylerde bile çıkmaya devam ediyor. Site başlığı ve açıklamasında yazdığım şeyle ilgili kelimeler var ama link kısmı hiç güven vermiyor. Opera'ya da Samsung internet üzerinden denedim yine çıkıyor. Virüs taraması yapınca da bir şey çıkmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Edit: Google yerine DuckDuckGo kullanarak aynı aramayı yaptım, bu tarz siteleri görmedim. Sanırım Google ile alakalı ama emin olamadım.

Bu çoğu kişiye oluyor (ben dahil) olabildiğince dikkat edin tıklamamaya sitelerin ne olduğu belli değil çünkü Google umarım en kısa sürede çözer.

Geri
Yukarı