Google arama sonuçlarında bot siteler gözüküyor

animloss

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar,
Artık o kadar çok çoğalmaya başladı ki bu durum beni rahatsız etmeye başladı. İlk başlarda 2-3 sonuç çıkıyordu. Yanlışlıkla tıkladığımda ise bet sitelerine veya +18 sitelere yönlendiriyordu. Şimdi ise bir arama yaparken arama sonuçları sayfasının neredeyse tamamı bu sonuçlarla kaplanıyor. Bu sadece benim bilgisayarımda veya benim Google hesabımda olan bir şey değil. Ofiste de aynı sorunu yaşıyorum. Farklı bilgisayarlar ve farklı Google hesapları ile denesem de sonuçlar hep bu şekil sahte bot sitelerini çıkarıyor önüme. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

1648062767176.png

Çıldırmamak elde değil. 😀😃😀😃😄

1648063183943.png

Son düzenleyen: Moderatör:
AdwCleaner yükleyip taratır mısınız?
AdwCleaner ve Kaspersky'la tam tarama yap chromu siledebilirsin Brave öneririm.
Adware var sanıyorum bir eklentilelere bakın ve MBAM veya AdwCleaner ile taratın.
AdwCleaner, Malwarebytes ve Kaspersky ile tarama yapın.
AdwCleaner ile tarama yaptım 7 sorun buldu. Temizleyip bilgisayarı yeniden başlattım fakat değişen bir şey yok.

Eklentilere baktınız mı?
Eklentilerden kaynaklı olacağını düşünmüyorum hocam çünkü aynı arama başka bir bilgisayarda başka bir Google hesabında bile çıkıyor.

Acaba genel bir sorun mu diye düşünüyorum. Şu aramayı yapabilir misiniz: "google bet siteleri çıkıyor"
Dediğim gibi chormu sil bence tarayıcıda sorun olabilir bana da oldu ayrıca AdwCleaner'da sorunlar bitene kadar 7-8 kere yap ve Kaspersky taramada yap sorun biter.
Hocam Edge ve Opera da var bende ama onlarda da aynı sorun var.

Yeni konular

Geri
Yukarı