Google aramaları farklı sekmede açılıyor ve yazılar kısayolla kopyalanamıyor

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Uzun süredir ara ara yaşıyorum bu sorunu ama bir türlü kalıcı olarak çözemedim. Sorun şu; Google'da herhangi bir şey aratıyorum ve o şey farklı bir yan sekmede açılıyor, önceki arattığım sekme ise sanki yeni açılmış gibi orada kalıyor. Bu sorun bazen oluyor ve bir süre sonra kendi kendine düzeliyor ve sonra tekrardan oluyor, kısır döngü gibi bir şey.

Bundan farklı 2 sorun daha yaşıyorum ve bu sorunların hepsi aynı anda oluyor. Mesela yine herhangi bir şey aratmak istiyorum ve yazıyorum. Aratmak istediğim şeyde ufak bir yazım hatası yaptıktan sonra geri almak için silme tuşuna basıyorum ve arattığım şeyin tamamı siliniyor. Son olarak ise klavyede CTRL+C ve CTRL+v gibi kısayolları kullanamıyorum. Rastgele bir alanı seçiyorum mouse ile ve kısayol ile kopyalıyorum ama yapıştırmak istediğimde hiçbir şekilde yapıştırılmıyor, sadece mouse ile tıklayarak kopyalayınca oluyor.

Bu sorunları nasıl çözebilirim, yardımcı olursanız sevinirim.

Bu sorun ctrl tuşu ile alakalı. ctrl tutukluk yapıyordur muhtemelen. Birkaç kez basarsanız geçer. Bende arada dalıp elimi ctrl den çekmeyi unutuyorum. aynı sorunlar oluyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı