Google Araması Çok Yavaş

atayeett

Decapat
Daha fazla  
Google'da herhangi bir arama yaptığım zaman yavaş çalışıyor ve Google Görseller'de herhangi bir resime tıkladığım zaman beyaz ekranda kalıyor. Bu sorunu çözmek için diğer tarayıcıları denedim, flushdns yaptım, DNS değiştirmeyi denedim ve hiçbiri olmadı. Başka bir arama motoru kullandığım zaman veya VPN kullandığım zaman sıkıntı çıkmıyor, ancak ben Google kullanmak istiyorum ve VPN gibi şeylerle uğraşmak istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
chrome://flags üzerinden QUIC'i kapatmayı dene.
Maalesef olmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sıfırlamayı dene olmazsa yaz.
Senin dediğini de yaptım ama işe yaramadı, ayrıca sanırım tarayıcı ile alakalı değil, direkt Google arama motorunda sorun var.

Tarayıcıyı sil yeniden yükle.
Hocam bence tarayıcı ile alakalı değil, çünkü Opera GX, Chrome ve Edge ile de denedim aynısı oluyor. Büyük ihtimal Google'daki otomatik olarak en yakın bağlandığım sunucu yavaş çalışıyor olabilir veya benim IP'mde sıkıntı olabilir. Ama yine de deneyeceğim teşekkürler.

Her şey KMS ile ilgili ben de kurup denetimden silmiştim ama Görev Yöneticisi'nde çalışıyormuş. Oradan kapatıp sonra yerel diskten silip çöp kutusunu boşaltın düzeliyor.

Geri
Yukarı