Google asistan nasıl kapatılır?

Thezn

Femtopat
Daha fazla  
Hocam telefonumdan bir kadin sesi geliyor. Google asistanı kapadım, hala arada bir alarmınız kuruldu veya şu an saat 16:00 gibi bir şeyler söylüyor. Nasıl tamamen kapatacağım? Yardımcı olur musunuz? Genellikle kulaklık takılıyken oluyor bu durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık jack girişine uygun olmayan yada jack girişine tam girmediyse olabilir.
Tamamen kapatmanın yolu yok diye biliyorum.
(Yada olabilir tam bilmiyorum)

Kulaklık jack girişine uygun olmayan ya da jack girişine tam girmediyse olabilir.
Tamamen kapatmanın yolu yok diye biliyorum.
(Ya da olabilir tam bilmiyorum)

Cevabın için teşekkür ederim peki ya benden habersiz birilerine msj vs. gonderir mi?

Google'u kökten devre dışı bırakınca asistan da gider. Ben uzun zaman öyle kullandım.

Deneyeceğim.

Google Asistan kullanımından bıkmış veya sıkıldıysanız aşağıdaki adımları uygulayarak bu asistanı kapatabilirsiniz. Bu asistanı kapattıktan sonra istediğiniz zaman tekrardan açabilirsiniz. Yani bu yalnızca 1 kerelik yapılan bir işlem değildir. Peki Google asistan kapatma işlemleri nasıl yapılır?

Google Asistanı Açma veya Kapatma Adımları​

• Kullanmış olduğunuz Android cihazınızda "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
  • Bu ayarlara giriş yaptıktan sonra Arama> Asistan ve Ses bölümüne tıklayın.
  • Google Asistan üzerine tıklayın ve Asistan sekmesine giriş yapın.
  • Cihazınızı seçtikten sonra Google Asistan'ı kapatın.

Yukarıda paylaşmış olduğumuz bu yöntemler ile Google Asistan devre dışı bırakma işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Bu yöntemler 1 kerelik yöntemler değildir. Bu yöntemleri sürekli olarak kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı